Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 06/15/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
 2. 2 punkty
  25.06.2018: @RikoDEV zostaje administratorem. Gratulujemy! Poprawiono ikonki w menu
 3. 2 punkty
  Czesc wszystkim, jak w temacie jestem Seweryn i mam 15 lat. W minecrafta gram od 2014r. wolny czas spedzam na amatorskim programowaniu w javie, czasem pod API bukkita, takze pisanie pluginow pod serwery minecrafta nie jest mi obce. Rowniez lubie jezdzic na rowerze, a w trakcie tych czynnosci sluchac muzyki glownie rap i trap (Tutaj zostawie znicz dla x`a [*]). Czasami rowniez tworze jakies proste strony oparte o html, css i php, z czasem bede chcial ogarnac js`a, co nie powinno byc dla mnie problemem, aczkolwiek na ten moment uwazam ze nie jest mi do niczego potrzebny. Pozdrawiam, Seweryn
 4. 2 punkty
  19.06.2018: @Impression rezygnuje z administratora.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Ta propozycja została zrealizowana.
 8. 1 punkt
  Ikona działu "Kącik pisarski" została zjedzona (za co przepraszamy) przez skrypt aktualizujący Font Awesome do wersji 5.1. Przywróciłem ikonę oraz dziękuje za zgłoszenie błędu . Pozdrawiam, główny developer forum. RikoDEV
 9. 1 punkt
  Witaj @Emormi na mcadmins.pl! Rowniez lubie sluchac rap / trap ([*]).
 10. 1 punkt
  https://rikodev.pl/bot/invite/
 11. 1 punkt
  Aktualnie ich używam A potrzebuje jeszcze innych (zobaczymy, ile propozycji i jakich botów będzie).
 12. 1 punkt
  Oferta cały czas aktualna!
 13. 1 punkt
  Ban dla @Snokuś na discordzie był na 3 dni a więc dziś otrzyma unbana. @ivall nie pozostaje bez winy, otrzymuje podobna karę lecz od teraz. Dodatkowo każdy otrzymuje po małym ostrzeżeniu na forum.
 14. 1 punkt
  22.06.2018: Wszystkie ikony na forum zostały podmienione na FontAwesome 5
 15. 1 punkt
  Ten temat został zamknięty.
 16. 1 punkt
  @Snokuś zostaje zbanowany na 3 dni na discordzie.
 17. 1 punkt
  Jestem sam ździwiony, gdyż nie widzę winy u ivalla. Dodatkowo @Snokuś - sam chciałeś i to bardzo mocno, aby ivall dostał unbana, a teraz sie skarżycie o byle co. Niedlugo rozpatrze ten watek w calosci -> teraz zbytnio nie mam czasu, aby to zrobic.
 18. 1 punkt
  iNotes is an app, which adds possibility of adding notes to posts Functions: - Adding, editing and deleting notes (Full editor and changing color of notes) - Notifications, when somebody adds note to your post - Configuring access in ACP Demo: https://mcadmins.pl Przeczytaj cały wpis
 19. 1 punkt
  Postanowiłem zrobić ankietę o kanałach na discordzie mcadmins.pl. Jest tam mnóstwo zbędnych kanałów, które zaśmiecają tylko miejsce, oraz możemy niektóre z nich odświeżyć, albo dodać nowe. Ankieta trwa do niedzieli (17.06) godziny 21:30.
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Takie, które zaśmiecają discord mcadmins.pl. Ogólnie - puste kanały, na których nic tam się nie dzieje.
 22. 1 punkt
  Zawinił Ewald jak i Snokuś, więc żaden nie zostanie ukarany. Jeżeli sytuacja się powtórzy - użytkownicy zostaną ukarani.
 23. 1 punkt
  Ten temat został zamknięty.
 24. 1 punkt
  Nie apelacja tylko skarga ???? Wyraźnie mowiłem ze zajme sie ta skarga osobiscie to i tak zrobil to ktos inny. Pod uwage biore 2 pierwsze screeny, takie określenia zaraz po banie są niedopuszczalne - tym bardziej jak w tym momencie zaczela sie jego ostatnia szansa. Zbanowany permanentnie.
 25. 1 punkt
×