Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 19.12.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Klonba Wielofunkcyjny Bot Discord Strona WWW: KLIK Zaproś bota: KLIK
 2. 1 punkt
  Cześć, jestem nowym na tym jakże wspaniałym i żywym minikraftowym forum. Mam nadzieje, że razem ze mną będziecie udzielać się na nim, pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego nowego roku!
 3. 1 punkt
  Tu chce się pochwalić kilka mojim grafikami Grafikami zajmuje się od 1roku i robię je w ps cc 2019
 4. 1 punkt
  Witam jestem nowy na tym forum i pozdrawiam wszystkich tera krótko o mnie Mam na imię Adrian mam 14 lat pochodzę z województwa lubuskiego i na codzień zajmuję się grafiką i graniem w gry
 5. 1 punkt
  Tak, bo nieoficjalna. W jakim celu wszystkie porównania w poście kierujesz do najwyższego abonamentu? Z perspektywy początkującego gracza lepiej jest zwyczajnie kupić najtańszy pakiet za 5-krotnie niższą kwotę na co zdecydowało się już parędziesiąt osób. Zapoznałeś się w ogóle z historią i założeniami serwera czy po prostu znowu musisz gdzieś wypluć z siebie jad? Ale dlaczego akurat w tym temacie? Przynajmniej połowa graczy pochodzi spoza społeczności skripta, a argument o "szybkim hajsie" odpada w momencie gdy nie przekracza on dwóch moich dniówek. To ma być długoterminowa kwota pozwalająca na rozwój serwera.
 6. 1 punkt
  Tak autorskie, że Właściciel bloga postanowił robić plagiaty z innego bloga o MC. Na prawdę, to jest autorskie (tak, wiem - tam jest kappa). Nie wiem czy ten blog jest prowadzony na poziomie, skoro nawet Właściciel robi plagiaty, ale ja bym na takim miejscu nie wchodził w to.
 7. 0 punktów
 8. 0 punktów
  Spokojnie, jeszcze trochę i to ogarniemy
 9. 0 punktów
  Ja go dobrze znam i wiem, że był ale gdyby nie to że mu zaproponowałeś rangę to by raczej tu już nie przebywał i nie tworzył nowego konta
 10. 0 punktów
  A co jesli ci powiem ze byl tu juz wczesniej
 11. 0 punktów
  Witaj, aczkolwiek przyszedłeś tu tylko dla rangi :kappapeek:
 • craftserve.pl

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

×
×
 • Dodaj nową pozycję...