Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 17.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Fajna reklama, taka nie za ładna. Z perspektywy gracza lepiej jest kupić pakiet Kwadratowej Masakry u Cubixa niż płacić wam identyczną kwotę w najwyższym abonamencie. Tam przynajmniej ludzie mogą grać jak youtuberzy, a wy czym jesteście? Zwykłym survivalem bez ideologii, bez pomysłu na siebie. Liczycie tylko na szybki hajs, ale mało kto poza waszymi userami zapłaci za to. Pakiet cubixa wychodzi 50 zł miesięcznie, a wiec tyle samo co abonament złoty na miesiąc. Do tego samo to, że wymagacie konta na skript.pl by kupić abonament jest takie niezbyt dobre. Też nie wiem czy w tym momencie nie łamiecie regulaminu McAdmins.pl udostępniając konkurencyjne forum.
 2. 2 punkty
  Jesli to mozliwe to zaktualizuj linki w temacie. Dodatkowo warto wskazac, ze lista endpointow znajduje sie tutaj: https://api.mrkrakenied.ct8.pl Jak czesto mozna odpytywac Twoje API? Cacheujesz dane?
 3. 2 punkty
  Proszę się uspokoić i od raków nie wyzywać. Jest to opinia użytkownika, a przecież "każdy może napisać swoją opinię". Nie zamierzam się kłócić, ale ty też ucinasz screenshoty do odwołań i skarg, powinienem wołać pełne, ale mniejsza. Ivall sam nie jesteś święty, więc nie wyzywaj innych od hipokrytów/raków, bo sam między innymi np. podrabiasz dowody. To tylko moja opinia, ktoś może się zgodzić, a ktoś nie. Jeszcze raz zobaczę, że ktoś z was wyzywa polecą warny.
 4. 2 punkty
  Bana powinieneś mieć już dawno za te twoje tekściki więc no. Hezqu podjął dobrą decyzję, idź być sobą gdzie indziej.
 5. 2 punkty
 6. 2 punkty
  Chce zaznaczyć jedno, że prywatne wiadomości to prywatne wiadomości (nie chce mi się już tobie tłumaczyć). Na siłę próbowałem ci wytłumaczyć KILKA SPRAW spoza mcadmins (m. in mcblog). Bana nie miałeś i tak czasowego (ręcznie musiałbym odbanować, daty nie zapisałem). Na priv cię tylko oceniłem. Od razu: ciekawe skąd doszły do ciebie wieści, że nie ma on bana, skoro nie ma cie na Discordzie, a równie dobrze mogłem wymierzyć karę mu zaraz po tobie? No ciekawe, co nie? Zacznijmy od początku: Bana masz za prowokacje @dlawE na discordzie. Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie i nie kozaczył tak mocno (tak, pisanie m. in, że współczujesz jego "dziecku" <jakby miał> + kilka innych sytuacji). Wyrok jest adekwatny do zarzucanego czynu. Ciekawe co ty byś zrobił, gdybym publicznie napisał opinię o m. in. twoim discordzie, ale mniejsza. Ogólnie - to trochę to jest śmieszne - prowokujesz ewalda, potem ty jesteś "niewiniątkiem" całej sytuacji. To jest po prostu żałosne, gdyby nie prowokowane dalej byś tam siedział, a teraz masz za swoje, niestety.
 7. 2 punkty
  Wielotematowe forum dla każdego! O forum. Patbox’owe Forum jest wielotematowym forum internetowym stworzonym, aby każdy mógł coś znaleźć dla siebie. Projekt ten jest również otwarty na wszelakie propozycje, czy współprace z innymi projektami. Forum jest oparte o Flarum, dzięki czemu jest proste w obsłudze. Posiadamy też certyfikat ssl, więc używanie forum jest całkowicie bezpieczne. Krótka historia. Patbox’owe Forum to jeden z moich wielu projektów. Sam pomysł jego powstania mogę datować na początki 2018, jednak prace nad nim zostały porzucone. Ostatnio pomyślałem, że jednak mógłbym reanimować ten projekt. I o to przedstawiam je wam w tym wątku Co znajdziesz na moim forum? Jak już wspomniałem, Patbox’owe Forum jest wielotematyczne. Wybór tagów (kategorii) jest dość duży. Dodatkowo w razie potrzeby możemy stworzyć kolejne. Lista tagów (24.02.2019): Ogólne Offtopic Muzyka i Filmy Projekty Użytkowników Poradniki Gry Minecraft Terraria Counter Strike Grand Theft Auto Inne Programowanie / PC Programowanie Komputery GameDev Strony WWW Hostingi Forum Informacje Propozycje oraz działy partnerskie Linki Forum: https://patbox.ml Discord: https://discordapp.com/invite/TZUPbca
 8. 2 punkty
  Zaniepokoiła mnie jedna rzecz. Czy wielkie litery w zdaniu stawia się ot tak?
 9. 2 punkty
  Grafika ładna. Dodałbym jeszcze jakieś efekty aby nie wyglądało to tak prosto.
 10. 1 punkt
  CraftBlog.pl to blog stricte poradnikowy mogący się przydać w codziennej rozgrywce w Minecraft oraz przy tworzeniu serwera. Z nami dowiesz się wszystkiego! Naszym głównym zadaniem jest dostarczenie dobrej jakości treści w jednym miejscu, u nas nie ma miejsca na Off-topic - Posiadamy ciekawe treści. - Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju poradniki do serwera jak i samej gry. - Tylko u nas wywiady z twórcami modyfikacji oraz ważnych osobistości ze świata Minecrafta! - Nasze wpisy pomogą Tobie w tworzeniu własnego serwera oraz w codziennej grze w Minecrafta. - Posiadamy swój kanał na Youtube, na którym dowiecie się jak tworzyć swoje własne skrypty i nie tylko Blog: https://craftblog.pl/ Discord: https://discord.gg/ANJetpM Kanał YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCknR6x568A6si_4V2gNGMsw
 11. 1 punkt
  Klonba Wielofunkcyjny Bot Discord Strona WWW: KLIK Zaproś bota: KLIK
 12. 1 punkt
  Cześć, jestem nowym na tym jakże wspaniałym i żywym minikraftowym forum. Mam nadzieje, że razem ze mną będziecie udzielać się na nim, pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego nowego roku!
 13. 1 punkt
  Tu chce się pochwalić kilka mojim grafikami Grafikami zajmuje się od 1roku i robię je w ps cc 2019
 14. 1 punkt
  Witam jestem nowy na tym forum i pozdrawiam wszystkich tera krótko o mnie Mam na imię Adrian mam 14 lat pochodzę z województwa lubuskiego i na codzień zajmuję się grafiką i graniem w gry
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Polecam serdecznie owe api używam nie tylko w bocie lecz na stronach też :>
 17. 1 punkt
  Tak autorskie, że Właściciel bloga postanowił robić plagiaty z innego bloga o MC. Na prawdę, to jest autorskie (tak, wiem - tam jest kappa). Nie wiem czy ten blog jest prowadzony na poziomie, skoro nawet Właściciel robi plagiaty, ale ja bym na takim miejscu nie wchodził w to.
 18. 1 punkt
  AlE TeN JeSt InNoWaCyJnY I wSzYsTkO jEsT aUtOrSkIe
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Chcę was zaprosić i zachęcić do używania mojego skracacz linków, który jest darmowy i bez reklam. Aktualne funkcje: Możliwość skrócenia z randomowym skróceniem. Możliwość skrócenia z ustalonym skróceniem. Możliwość skrócenia na dany czas . Sprawdzanie dostępnego skrócenia. Ostatnie 10 skróconych linków. Link: https://l.sbot.pl/ Przykłady skrócenia: Z randomowym skróceniem: https://l.sbot.pl/3b712e5d69 Z ustalonym skróceniem: https://l.sbot.pl/mcadmins Jestem otwarty na wszelkie pomysły Pozdrawiam.
 22. 1 punkt
  Bardzo dobre wykonanie, link jest krótki i wszystko działa, pozdrawiam
 23. 1 punkt
  Polecam skracacz, bardzo dobrze działa. Jak będą okazje, to będę z niego korzystać.
 24. 1 punkt
  Ostatecznie zamykam, bo ktoś dał mu unbana... Następnym razem nie będzie taryfy ulgowej.
 25. 1 punkt
 26. 1 punkt
 27. 1 punkt
  Muszę widocznie wielokrotnie znów pisać... Ban permamenty = w powodzie nie ma daty | Ban czasowy = data w powodzie. Twój powód wygląda dokładnie tak: Sam też ci pisałem, że tak będzie (jak ci bana PIERWSZEGO za prowokacje wlepiłem, nawet nie kłam, że tak nie było). Upominałem wielokrotnie was obu, upominałem! Gdybyś przestał pingować co chwilę ewalda i go nękać, to by tej sytuacji nie było. Winny jesteś sam sobie. Co do 7 dniowego bana - tak jak pisałem, tylko ty to zignorowałeś, bo jakby inaczej - najlepiej narobić kupsko na pomocnika i ominąć ten temat - napisałem ci tak, by uniknąć dramy Hezqu-Ivall-Ewald, ale no cóż - sam ją rozpętałeś prowokując i w pewnym momencie mnie na innych discordach.
 28. 1 punkt
  Weź nie rób sobie wstydu i wyjaniepawlaj nikt cię nie potrzebuje nikomu nie jest potrzebna twoja obecność kys
 29. 1 punkt
  Pragnę uświadomić ci, że wielokrotnie pisałem na tamtejszym discordzie, że jak jest powód bana z datą - ban tymczasowy, a jeżeli jej nie ma - ban permanentny. Takowej nie ma, więc ban był permamentny. A to, że ja ci na PW napisałem, że 7 dni to chciałem uniknąć większej dramy na Freehoście (już była...), dlatego tak napisałem. Nie mam zamiaru cię upominać, ale po raz kolejny ci napiszę, że nie odbanuje cię za to, co robisz (między innymi sytuacja z dzisiaj i nie tylko). Wielokrotnie zostałem obrażony oraz sam sfałszowałeś jeden screenshot, gdzie napisane jest że niby komuś konto "shackowałem". Nie mam zamiaru ci ufać, bo widzę, by uzyskać swój cel dowody po prostu podrabiasz. Kuba pewnie też nie jest zadowolony tym, że za plecami jego piszesz takie rzeczy o mcadmins (że przeze mnie mca idzie w dół, no serio :P). Powtórzę: póki ja na mcadmins jestem modem/pomocnikiem, nie zdejmę bana za twoje zachowanie.
 30. 1 punkt
  Survival z wieloma możliwościami! Witaj na prezentacji serwera DCraft. Na wstępie ważna informacja: jest to serwer premium, zatem jeżeli jesteś piratem - sio stąd albo kup grę :< Poniższa prezentacja przedstawi Ci podstawowe aspekty serwera Adres: MC-DCraft.pl Wersja: 1.15.1 Typ: survival Premium: wymagane DCraft jest serwerem survival - rozgrywka polega na przetrwaniu. Walcz z potworami, zdobądź jedzenie, zaopatrz się w surowce oraz bloki i zbuduj to, czego dusza zapragnie! Na serwerze nie ma też teleportacji - zamiast niej można korzystać z tradycyjnych metod transportu. Aby ułatwić grę ze względu na brak teleportacji, wprowadziliśmy kilka rozwiązań: przyspieszone poruszanie się po ścieżkach, szybsza kolej czy możliwość namierzenia cuboida i gracza za pomocą kompasu. Przy respawnie, jeżeli nie ma się ustawionego domu w łóżku, następuje losowa teleportacja. DCraft to serwer survival, gdzie głównym założeniem jest nie tylko przetrwanie, a także budowanie i handel. Możesz zbudować wszystko, co wpadnie Ci do głowy, oczywiście zgodnie z zasadami. Walka jest dobrowolna - to Ty decydujesz, czy chcesz mieć włączone, czy wyłączone PVP. Ekipa serwera nie ma wpływu na handel - wszyscy są równi! Na naszym serwerze nie musisz się martwić o swój majątek! Swoje budowle możesz zabezpieczyć darmowym regionem (cuboidem), a kontenery, drzwi i inne rzeczy zablokować przy użyciu LWC. Dzięki pluginowi CoreProtect, każdy grief można cofnąć - wystarczy, że poprosisz o to za pomocą zgłoszenia (ticket). Serwerową walutą są "hajsy". Zdobyć je można na kilka sposobów - wymianę złota na hajsy w kantorze oraz łowienie ryb. Dodatkowo serwer oferuje możliwość tworzenia sklepów oraz skupów. To nie wszystko! Zapoznaj się z możliwościami serwera: zabezpieczenie terenu cuboidem zabezpieczenie kontenerów, drzwi, furtek itd. za pomocą LWC szybsze poruszanie się po ścieżkach szybsza kolej grawitacja na drzewa zarabianie przez wymianę złota na hajsy możliwość tworzenia sklepów i skupów specjalna wtyczka na tworzenie mebli i ozdób możliwość zdobycia głowy po zgonie gracza/moba możliwość wymiany głowy na ozdobną wyłączanie oraz włączanie trybu walki rejestrowanie każdego zniszczenia/postawienia bloku oraz możliwość cofnięcia zmian możliwość podpisania siodła i dywanu możliwość zdjęcia właściciela ze zwierzęcia możliwość przechowywania punktów doświadczenia w butelkach możliwość namierzenia cuboida/gracza za pomocą kompasu system zgłoszeń (ticketów) rozwinięty system łowienia umożliwiający też zarabianie możliwość tworzenia wind, bram oraz mostów serwerowe postępy i wiele więcej! Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj! https://MC-DCraft.pl https://fb.com/DCraftPL https://discord.gg/r6Xqp5A
 31. 1 punkt
  bylo mowione, ze dostaje sie PERMA.
 32. 1 punkt
 33. 1 punkt
 34. 1 punkt
  Grałem, polecam (popraw tylko czytelność na ciemnym stylu :D )
 35. 1 punkt
  Musisz chwilę poczekać, ponieważ LiveChat troche długo ładuje
 36. 1 punkt
  Elo all adminów i ludzi ? jestem nowy ?
 37. 1 punkt
  Dołączyłem do discorda i od razu rzuciło mi się w oczy logo. Bardzo mi się spodobało, więc to na +. Jak znajdę jakieś minusy to zedytuję ten wpis i dopiszę.
 38. 1 punkt
 39. 1 punkt
  kotlinek.pl Polskie wsparcie języka Kotlin Link bezpośredni: https://discord.gg/wSdGxZC Co można tam robić? Dyskutować o nowościach ze świata Kotlina i jego zestawieniu z innymi językami. Uzyskać niezbędne wsparcie w nauce Kotlina. Uzyskać pomoc związaną ze wszelkimi zastosowaniami Kotlina. Otrzymywać recenzje swojego kodu w Kotlinie i wystawiać je innym. Szukać ludzi do wspólnych projektów w Kotlinie. Pomagać innym w nauce i zastosowaniach Kotlina. I wiele, wiele innych, Kotlinowych rzeczy - możliwości są nieograniczone Co to jest Kotlin? To innowacyjny język programowania stworzony przez JetBrains (twórców IntelliJ Idea i wielu innych podobnych IDE). Pierwotnie bazowany na Javie i stworzony do wyeliminowania jej wad, a także dodający od siebie bardzo wiele ważnych funkcjonalności. Dzięki dynamicznemu rozwojowi obecnie jest kompilowany do JVM (maszyny wirtualnej Javy), JavaScriptu, a także natywnie umożliwiając integrację m. in. z WinAPI czy systemem iOS. Dodatkowo posiada biblioteki pozwalające na zapisanie w nim HTMLa oraz CSSa. Jakie ma zastosowania? W przypadku tak wszechstronnego języka możliwości są naprawdę spore, więc wymienię tylko jedne z ważniejszych. Aplikacje na Androida (i częściowo iOS). Fullstack czyli backend i frontend. Pluginy do Minecrafta. Drobne programy, skrypty i wiele, wiele innych. Przekonałeś mnie! Jak mogę dołączyć? Link z zaproszeniem znajduje się na górze tematu. Dziękuję za uwagę i życzę wielu udanych Kotlinowych projektów
 40. 1 punkt
  Nadszedł ten czas, kiedy otwieramy rekrutację na moderatora! Tematy z podaniami należy składać w dziale Forum > Rekrutacja. Podania należy pisać zgodnie z tym wzorem: Tytuł tematu powinien mieć format Podanie na moderatora Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): Spis Twoich kar: Opis Twojej osoby: Metody kontaktu: Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) Dlaczego akurat ty? Wymagania: konto na komunikatorze Discord, bycie w forumowym serwerze Discord, dojrzałość, wysoka aktywność na forum, znajomość regulaminu, Życzymy powodzenia, Administracja mcadmins.pl
 41. 1 punkt
  @Hezqu To moja pierwsza prezentacja i owszem zdaje sobie sprawę, że tyłka nie urywa
 42. 1 punkt
 43. 1 punkt
  I to powinno raczej starczyć, ponieważ co chwilę każdy prawdopodobnie zmieniałby nick.
 44. 1 punkt
  +++ za profesjonalna grafikę
 45. 1 punkt
  Ten temat został przeniesiony do kosza.
 46. 1 punkt
 47. 1 punkt
  Hejka! Mam na imię Nikola, mam 15 lat i mieszkam na śląsku. Jestem osobą pozytywną, otwartą, pomocną, z poczuciem humoru (nie zawsze tego dobrego ale mniejsza), z dystansem oraz myślę, że jestem duszą towarzystwa. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości. Interesuję się informatyką, muzyką oraz sportem a dokładniej piłką nożną, siatkówką i piłką ręczną, w wolnej chwilach czas spędzam na świeżym powietrzu, oglądaniu seriali, różnych meczów jak i Discordzie. Myślę, że jestem osobą godną zaufania.
 48. 1 punkt
 49. 1 punkt
  Witam całą administrację, wszystkich użytkowników tego forum. Teraz krótko o sobie powiem, abyście mogli się o mnie więcej dowiedzieć. Mam na imię Marcin, mieszkam w Warszawie. Uczęszczam do 1 klasy gimnazjum o profilu Humanistycznym. W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi lub gram w różne gry. Pozdrawiam.
 50. 1 punkt
 • craftserve.pl

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

×
×
 • Dodaj nową pozycję...