Skocz do zawartości

ivall

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana ivall w dniu 12 Sierpień

Użytkownicy przyznają ivall punkty reputacji!

Reputacja

1 Neutralny

O ivall

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

51 wyświetleń profilu
 1. Czyli na chwilę obecną nikt nie będzie korzystał z shortera przez którego link czasami jest dłuższy, niż oryginalny. Masz wiele planów do shortera? hmmm ciekawe
 2. Nawet gdybyś zmienił domenę to link i tak będzie długi przez to: url.php?uid=TVC4zcCj Zrób jak np bitly
 3. To działa, ale link jest bardzo długi, więc nie polecam.
 4. @CodeczeQ Nie działa i tyle, a ty zapomniałeś przecinka przed "że".
 5. @CodeczeQ Skąd ty możesz wiedzieć, czy testowałem, czy nie? Może i tobie działa, mi nie działa.
 6. Dowody, użytkownik ten na swoim serwerze wyzywa innych, wycisza za nic (screen od kolegi).
 7. Minęło 7 dni, proszę o odbanowanie.
 8. ivall

  Opinia Ivall

  Śmieszny jesteś, spłakałeś się na discordzie i uciekłeś, a potem co chwilę prosiłeś mnie o zaproszenie xD. Jesteś większym rakiem niż @dlawE choć nie sądziłem, że takiego spotkam. Na końcu napisałem, że nie wywalę Ci strony, więc nie rozumiem dlaczego napisałeś, że atak nie zadziałał. Dodatkowo polecam pomyśleć o swoim zachowaniu, jak na razie większość z tamtego discorda Cię nie lubi, a ty jesteś narcystycznym dzieciakiem. Masz o sobie ogromne mniemania, choć tak nie jest. Wszystkie twoje strony to template, napisałeś, że potrafisz php w 56% (56% - co to za skala xDD), choć piszesz logowanie i rejestracje strukturalnie bez hashowania haseł (sam przyznałeś). Mogę śmiało dodać, że prowkowałeś tą dyskusję na discordzie (przyznają to 2 inne osoby z którymi tam pisałem) i wyzywałeś nas. Jak znalazłem twój profil na FB to zacząłeś mi grozić o RODO, a potem sam usunąłeś wiadomości. Nie sądziłem, że spotkam większego hipokrytę, raka jak ja, ale jak widać spotkałem. Warto też wspomnieć, że powycinałeś te screeny i posklejałeś po swojemu, zamazłeś też procesor (który jest bardzo słaby, 2,4ghz), a zostawiłeś te "30gb ram" xDDD.
 9. Ale co ma do tego tematu inny serwer discord? A mi się wydaje, że po tym jak wyraziłem swoją opinię osobistą o Tobie na INNYM serwerze discord to zrobiłeś to co miałeś zrobić, czyli przedłużyłeś bana z 7 dni do perma. Może i nie jest, ale to jest moja osobista opinia z którą NIKT nie musi się zgadzać.
 10. Witam, dostałem bana na discordzie na 7 dni za prowkowację (dowód, że 7 dni:) Później wyraziłem swoją opinię o HezquPL na INNYM serwerze discord i otrzymałem od niego taką odpowiedź: . Na początku miał być ban na 7 dni, potem mi przedłużył za wyrażenie o nim swojej osobistej opinii na innym serwerze discord. A dzisiaj co się okazuje? HezquPL twierdzi, ze OD POCZĄTKU jest to permamentny ban, dowód:. Wnoszę apleację o skrócenie bana do 7 dni, czyli 12 sierpnia zostanę odbanowany o godzine 12:40, ponieważ wtedy minie 7 dni od bana.
 11. ivall

  Skarga na HezquPL

  Sam mnie wyzywałeś Hezqu (zacząłeś mnie pierwszy wyzywać), tutaj widać: Dodatkowo HezquPL kłamał, najpierw napisał, że ban na 7 dni (na serwerze mca), potem jak dalem o nim zla opinie na innym serwerze discord to napisal, ze mi PRZEDLUZY BANA, a teraz pisze, że to perm od początku, co się nie zgadza z tym co wcześniej pisał.
 12. ivall

  Skarga na HezquPL

  Skoro dowody poza mcadmins to nie dowody to z jakiej racji przedłużyłeś mi bana za napisanie mojej opinii o Tobie na INNYM SERWERZE DISCORD? Dodatkowo myślę, że Pomocnik powinien dawać przykład, a Ty mnie wyzywałeś na priv.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

×
×
 • Dodaj nową pozycję...