Skocz do zawartości

Xumial

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Xumial

 • Tytuł
  Nowy
 1. « ━━━━━━━━[ LANDMC SERWER GEOPOLITYCZNY]━━━━━━━━━» Cześć! Poszukujesz serwera na którym możesz pograć sobie z kolegami? A może chcesz poznać ludzi i stworzyć wspaniałą drużynę? Jeśli tak to wbij na landmc. Anie pożałujesz! Nie czekaj ani chwili więcej i wbijaj. Czekamy właśnie na ciebie! Oferujemy: - Aktywna administracje - Możliwości partnerstw Discord, Youtube, Tiktok itp - Autorskie pluginy - Stabilne maszyny - Serwer bez p2w Jeśli ci się podoba to wbijaj! Startujemy już niedługo! Link: https://discord.gg/EwhvQZPaEF « ━━━━━━━━[ LANDMC ]━━━━━━━━━»
 2. « ━━━━━━━━[ LANDMC]━━━━━━━━━» Cześć! Poszukujesz serwera na którym możesz pograć sobie z kolegami? A może chcesz poznać ludzi i stworzyć wspaniałą drużynę? Jeśli tak to wbij na landmc. Anie pożałujesz! Nie czekaj ani chwili więcej i wbijaj. Czekamy właśnie na ciebie! Oferujemy: - Aktywna administracje - Możliwości partnerstw Discord, Youtube, Tiktok itp - Autorskie pluginy - Stabilne maszyny - Serwer bez p2w Jeśli ci się podoba to wbijaj! Startujemy już niedługo! Link: https://discord.gg/EwhvQZPaEF « ━━━━━━━━[ LANDMC ]━━━━━━━━━»
 3. « ━━━━━━━━[ LANDMC]━━━━━━━━━» Cześć! Poszukujesz serwera na którym możesz pograć sobie z kolegami? A może chcesz poznać ludzi i stworzyć wspaniałą drużynę? Jeśli tak to wbij na landmc. Anie pożałujesz! Nie czekaj ani chwili więcej i wbijaj. Czekamy właśnie na ciebie! Oferujemy: - Aktywną administracje - Możliwości partnerstw Discord, Youtube, Tiktok itp - Autorskie pluginy - Stabilne maszyny - Serwer bez p2w Jeśli ci się podoba to wbijaj! Startujemy już niedługo! Link: https://discord.gg/EwhvQZPaEF « ━━━━━━━━[ LANDMC ]━━━━━━━━━»
 4. Witam był by ktoś zainteresowany serwerem geopolitycznym Założyłem takowy jeśli ktoś nie wie co to serwer geopolityczny to w skrócie specyficzna odmiana survivalu. Jeśli tylko zechcesz możesz poprowadzić na nim swoje własne państwo! Wśród wielu nowych mechanik, które uczynią rozgrywkę bardziej realistyczną, możesz grać wraz ze znajomymi w jednym kraju i poprowadzić go do zwycięstwa, bądź też dołączyć do już istniejącego i przyczynić się do jego sukcesu! Na serwerach geopolitycznych występuje rozwinięty system geopolityczny, obfitujący w mechaniki wojen, finansów oraz handlu. Jeżeli jesteś zainteresowany polityką/historią bądź po prostu chcesz pograć na survivalu trafiłeś idealnie! Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na dc: https://discord.gg/kNFtzcV6mh

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

×
×
 • Dodaj nową pozycję...