Skocz do zawartości

Cubixor

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O Cubixor

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Szukam jakichś ciekawych pluginów które urozmaicą rozgrywkę na tworzonym przeze mnie serwerze minigames. Mogą być też oczywiście skrypty. Chciałbym aby serwer właśnie takimi dodatkami wyróżniał się spośród pozostałych. Może komuś kiedyś wpadł w oko jakiś nietypowy plugin - można go tu podesłać. Takie typowe dodatki (launchpady, doublejump, gadżey, discoarmour itd.) już mam. Chodzi mi o dobre, ale mało popularne pluginy dodające małe urozmaicenia. Przykładowo znalazłem pligin lastholo https://www.spigotmc.org/resources/✯-lastholo-compatible-1-8-8-1-13-2-customizable.51676/ który pokazuje nad głową gracza wiadomości które pisze na czacie - niby mała drobnostka ale bardzo fajnie wygląda, ułatwia grę (gdy ktoś napisze coś na czacie w trakcie trwania minigierki nie musimy go szukać na arenie tylko od razu widzimy kto to) no i wpada w oko. W grę wchodzą tylko bezpłatne pluginy i od razu zaznaczam że NIE CHCĘ pluginów na minigry - z takimi sobie poradzę. Podawajcie w poście od razu link do pluginu/skryptu bo jeśli jest mało popularny trudno go potem znaleźć. Wersja na którą potrzebuję pluginy to 1.9.4. Liczę na ciekawe propozycje :)
 2. Cubixor

  Check user in DB - WojtekM

  Nie ma mnie.
 3. Cubixor

  Paczka skryptów pod tryb RealLife

  To nie jest serwer, to jest paczka skryptów którą możesz sobie sam wgrać na swój serwer.
 4. Cubixor

  Komenda /restart

  Dzięki za pomoc - dodanie tych uprawnień rozwiązało problem. Temat można zamknąć.
 5. To rozbijanie lampek choinkowych jest takie relaksujące xD

 6. Cubixor

  Komenda /restart

  Mam problem z komendą /restart. Dla wszystkich którzy chcą napisać: "nie ma takiej komendy, jest /reload" albo "ale po co ci to możesz użyć reload albo ręcznie wyłączyć i włączyć serwer", to jest taka komenda i potrzebuję aby działała - dlatego piszę tutaj temat. https://www.spigotmc.org/wiki/spigot-commands/ Jej działanie polega na tym, że najpierw stopuje serwer a potem go odpala za pomocą pliku określonego w pliku spigot.yml w linijce: restart-script: ./start.sh (./start.sh to domyślna wartość, można ją zmienić). Sprawdziłem najpierw jej działanie na prostym serwerze na komputerze (wersja 1.9.4). W linijce restart-script: wpisałem start.bat (czyli plik na kompie odpalający mój serwer) i komenda zadziałała - serwer wyłączył się i ponownie włączył. Za to na moim VPS (także wersja 1.9.4) komenda nie zadziałała (w linijce restart-script: pozostawiłem domyślną wartość czyli ./start.sh ponieważ jest to komenda uruchamiająca mój serwer). Po wpisaniu /restart w konsoli pojawiła się informacja: i serwer się wyłącza. Reszta logów nie zawiera żadnych potrzebnych informacji dotyczących tego problemu więc podawanie ich tu uważam za zbędne. Najprawdopodobniej rozwiązaniem problemu będzie edycja pliku start.sh bo pewnie czegoś co jest wymagane do restartu brakuje. Poniżej zamieszczam zawartość pliku start.bat (czyli tego który uruchamia serwer na komputerze i tam komenda /restart działa) i pliku start.sh (czyli tego z VPS gdzie komenda /restart nie działa). Możliwe że pliki mają w sobie coś niepotrzebnego, albo czegoś im brakuje bo ich zawartość była kopiowana z internetu. start.bat start.sh Trochę się rozpisałem ale mam nadzieję, że dzięki temu nie będę musiał odpowiadać na dodatkowe pytania.
 7. Cubixor

  Flaga mob-spawning

  Tak, próbowałem. Próbowałem też samemu rozwiązać problem: przeglądałem listę flag w worldguard, szukałem w pluginach dodających nowe flagi do worldguard i nic nie znalazłem.
 8. Cubixor

  Flaga mob-spawning

  Tak ale niestety to też blokuje spawnowanie komendą i jajkiem.
 9. Szukam pluginu do serwera bungeecord na serwer logowania. Na tym serwerze logowania byłby plugin authme reloaded (lub jeśli to konieczne to jakiś inny) + ten plugin którego szukam. Jeśli gracz posiadałby minecraft premium, po wejściu na serwer zostałby automatycznie umieszczony na głównym serwerze. Jeśli nie miałby premki zostałby umieszczony na serwerze logowania i tam musiałby się zalogować.
 10. Cubixor

  Flaga mob-spawning

  Ten sposób wydał mi się najlepszy ale nie ma takiej flagi.
 11. Używam pluginu world guard i chciałbym zablokować naturalne spawnowanie się mobów na danym regionie. Znalazłem flagę mob-spawning ale ona całkowicie blokuje spawnowanie mobów (nie można ich zespawnować komendą ani jajkiem i nie spawnują się naturalnie) a ja chcę zablokować tylko ich naturalne spawnowanie (tak żeby same się nie pojawiały ale żeby można było je zespawnować jajkiem lub komendą). Jeśli takiej flagi nie ma w samym world guard to może jest na tą flagę osobny plugin.
 12. Cubixor

  Imię na ostatnią literę

  Witek
 13. Cubixor

  Jaki polecacie plugin na Bed Warsy?

  https://www.spigotmc.org/resources/bedwars-rel.6799/ ten jest dobry bo dużo funkcji możesz ustawić według swoich potrzeb.
×