Skocz do zawartości

Impression

Moderator
 • Liczba zawartości

  339
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  27

Ostatnia wygrana Impression w dniu 9 Listopad 2021

Użytkownicy przyznają Impression punkty reputacji!

Reputacja

164 Aktywny

9 obserwujących

O Impression

 • Tytuł
  :)
 • Urodziny 1 Listopad

Kontakt i informacje

Dodatkowe

 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  xBedWars.pl
 • Discord
  Konrad #4807
 • Nick w Minecraft
  _CBS

Ostatnie wizyty

5022 wyświetleń profilu
 1. IP: xbedwars.pl Wersja: 1.8-1.18 (zalecana 1.8.8) WWW: https://xbedwars.pl Discord: https://discord.gg/eYB4Ss6avv Dołączając do gry rodzisz się na jednej z czterech wysp. Poza czterema wyspami graczy masz do dyspozycji 4 wyspy z diamentami i jedną (środkową) z generatorem szmaragdów. Za te surowce możesz ulepszyć swój ekwipunek. Twoim zadaniem jest zniszczyć łóżka przeciwników i ich zabić. Jeśli przeciwnik posiada łóżko, po śmierci odrodzi się. Wygrywa ta drużyna, która wyeliminuje pozostałe. Rozgrywka trwa od kilku, do nawet kilkudziesięciu minut. Serwer posiada doświadczoną i wykwalifikowaną administrację - wieloletnich graczy BedWars. Zgłoszenia rozpatrywane są niemalże natychmiastowo, a samo założenie tzw. "ticketu" jest dziecinnie proste - wystarczy kliknąć przycisk na naszym Discordzie. W ten sposób rozwiązaliśmy prawie 4000 problemów! Podobnie jak na większości serwerów, u nas również dostępne są płatne rangi i usługi. Za prawdziwe pieniądze można uzyskać rangę VIP oraz SVIP. W ofercie posiadamy również zdjęcie blokady z gracza (unban), zmianę nicku, oraz ustawienie jego niestandardowego koloru. Nie istnieje jednak system P2W, za złotówki można zakupić jedynie dodatki kosmetyczne. Rangi premium wyróżnią Cię wśród innych graczy, ale nie ułatwią Ci rozgrywki! Wszystkie mapy znajdujące się na serwerze są stworzone przez nas i naszych graczy. Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcesz na nie spojrzeć:
 2. Bana powinieneś mieć już dawno za te twoje tekściki więc no. Hezqu podjął dobrą decyzję, idź być sobą gdzie indziej.
 3. Art. 148. § 1. Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. § 2. Kto zabija człowieka: 1) ze szczególnym okrucieństwem, 2) w związku z wzięciem zakładnika, zgwałceniem albo rozbojem, 3) w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, 4) z użyciem broni palnej lub materiałów wybuchowych, podlega karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności. § 3. Karze określonej w § 2 podlega, kto jednym czynem zabija więcej niż jedną osobę lub był wcześniej prawomocnie skazany za zabójstwo. § 4. Kto zabija człowieka pod wpływem silnego wzburzenia usprawiedliwionego okolicznościami, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
 4. Impression

  Podanie o zawód mechanika.

  Skończyłeś technikum czy zawodówkę? Ile lat pracowałeś w zawodzie? Jakieś CV?
 5. Dzień dobry. Planuję reaktywację serwera BedWars. Sam jednak nic nie zrobię, dlatego poszukuję osób na poniższe stanowiska. Lider administracji (1 osoba) W skład obowiązków wchodzi: - nadzorowanie administracji, - rozdzielanie zadań, - dbanie o rozwój techniczny serwera. Naczelny kreator (1 osoba) W skład obowiązków wchodzi: - nadzorowanie budowniczych, oraz grafików - rozdzielanie zadań między nimi, - dbanie o wygląd serwera Administrator (bez limitu osób) W skład obowiązków wchodzi: - rozwój techniczny serwera - dostosowywanie się do uwag, oraz poleceń lidera Budowniczy (bez limitu osób) W skład obowiązków wchodzi: - budowanie serwera od podstaw, oraz dalszy jego rozwój - dostosowywanie się do uwag, oraz poleceń kreatora Grafik (bez limitu osób) W skład obowiązków wchodzi: - wykonywanie grafik tylko i wyłącznie na potrzeby serwera, dotyczące tylko jego tematyki (prezentacje, banery, zapowiedzi itp.) - dostosowywanie się do uwag, oraz poleceń kreatora Community Manager (2/3 osoby) W skład obowiązków wchodzi: - promowanie serwera, - tworzenie postów na serwerowym FanPage WebDev (bez limitu osób) W skład obowiązków wchodzi: - stworzenie strony WWW, sklepu, oraz różnych webowych podstron związanych z serwerem Jeśli chodzi o wynagrodzenie, będzie ono proporcjonalne do zarobków serwera. W pierwszych miesiącach może nie być ono za wysokie, ale z czasem na pewno będzie rosło. Pracy jest dużo, więc myślę, że dla każdego znajdzie się miejsce Podania proszę pisać w PW na Discordzie: Impression #4807, zachęcam do dołączenia do naszego serwera: https://discord.gg/AQXmCG9 Logo serwera stworzone przez wspaniałego grafika @RikoDEV
 6. Co xD Co ma gra do wysokich cen hostingu XDDD wez sie zastanow co piszesz. Powtarzasz tylko to, co upy napisali
 7. Impression

  Podanie na Moderatora

  Od kiedy Niektore wyrazy Piszemy duza Litera tak O? Nie znam cie, nie ma cie na discordzie. Na nie
 8. Impression

  skarga
  ivall

  Wszyscy widzimy jak pajacujesz, a zwlaszcza administracja, ktora nic z tym nie robi.
 9. Witam, czy mógłbym się dowiedzieć, jakim prawem ivall dostał kolejnego unabna? zaznaczam, że nadal się nie poprawił i rakuje - nazywajmy rzeczy po imieniu. czy można coś z tym zrobić?
 10. Impression

  Hosting minecraft

  tylko lvlup.pro
 11. Impression

  odrzucona
  propozycja2

  JESTEM W STANIE W 100% POKRYĆ KOSZTY PHPBB
×
×
 • Dodaj nową pozycję...