Skocz do zawartości

Nioo

Developer
 • Liczba zawartości

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Profilowa muzyka

Ostatnia wygrana Nioo w dniu 26 Lipiec 2018

Użytkownicy przyznają Nioo punkty reputacji!

Reputacja

16 Dobry

2 obserwujących

O Nioo

 • Tytuł
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Hobby
  Zabawa
 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  file2u.pl
 • Discord
  Nioo#6904
 • Nick w Minecraft
  _Nioo

Ostatnie wizyty

1 560 wyświetleń profilu
 1. Cześć. Przychodzę z tanią ofertą hostowania serwerów Minecraft. Chcesz otworzyć, a może już prowadzisz swój serwer Minecraft? Chciałbyś zaoszczędzić lub móc przeznaczyć więcej środków na reklamę? Do dyspozycji na tę chwilę jest skromny panel, który pozwala na podstawowe zarządzanie serwerem (opcja uruchom/zatrzymaj, informacje o zużywanych zasobach oraz konsola). Bardzo łatwo się ze mną skontaktować. Zawsze staram się pomóc i odpowiedzieć na pytania. Możesz otrzymać darmowy serwer na 3 dni w ramach testów. Zapraszam do kontaktu na komunikatorze Discord – Nioo#6904 oraz w wiadomości prywatnej. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej.
 2. Nioo

  Przejęcie projektu

  Ogólnie nie istnieje sms premium, ani 4,30 zł netto, ani 4,30 zł brutto ? oszukańce
 3. Do ostatnich wydarzeń (Libter>Nioo>Kuba) pasuje idealnie, prawda @Kuba6850 ????
 4. Na życzenie PrystiżusaKubuśkusaLordiskusaPasożystusa
 5. Bede tutaj januszowo wysyłoć niośmieszne memy z Lybterem (Pjeterem) and Kubuśkiem6850 (sływnie: szyśćłosiempinćziro). To ten tego... Pjeter pirwszy!
 6. Nioo

  Proste strony internetowe

  Chciałem wstawić w portfolio wykonane zlecenia, jednak na razie pusto. W spoilerze podsyłam zdjęcia mojego projektu aktualizacji hostingu zdjęć, którego jednak zamknąłem - strach przed RODO. Także kilka innych nieskończonych projektów z braku czasu/priorytetu na nowsze lub zostały wykonane ze zlecenia, lecz już nie są używane (stare screeny). Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do pierwszego, lepszego kontaktu ????
 7. Co tu ten tego się tu dzieje? Są wakacje, nigdzie nie wyjeżdżam i trochę nudno tak w domu. Piszę strony internetowe, nie są to doskonale napisane strony, bez żadnych błędów – ale zawsze coś. Co mogę zaoferować? Mogę zaoferować fajną, prostą stronę internetową pisaną z priorytetem na wygląd. Prosta strona internetowa twojego serwera minecraft? – Nie ma problemu. Monitoring sieci serwerów minecraft, chcesz mieć łatwy podgląd na działanie serwerów? – Łatwizna! Nie masz gdzie hostować strony? Mogę postawić ją bez większego problemu u siebie. Czego oczekuję? Mam dużo pytań, dobry kontakt to podstawa. Poza świetnym kontaktem oczekuję wynagrodzenie w formie paypal/paysafecard (nie zabieram całości)/przelew internetowy/przelew tradycyjny/vPLN na hostingu LVLUP – na pewno dojrzysz coś dla siebie. Cena ustalana jest indywidualnie. Jak może wyglądać współpraca? Potrzebujesz np. proste api dla swojego pluginu (zdarza mi się). Płacisz zaliczkę, a ja biorę się do pracy. Zadaję mnóstwo (czasami nawet głupich) pytań, a ty zależy jaka jest sytuacja oglądasz sobie przez specjalny link postępy. Gdy praca zostanie skończona, jest ona prezentowana i płacisz resztę. Jeżeli nie spodoba ci się moja praca, to żaden problem się wycofać. Rozumiem, że nie mogę każdemu dogodzić, a płacić za coś – co mi się nie podoba to totalny bezsens. Kontakt Nioo#6904 – bardzo dobry kontakt, spodziewaj się naprawdę szybkiej odpowiedzi [email protected] – dobry kontakt, odpowiedź nie powinna trwać zbyt długo PW/PM – często bywam na forum, chociaż teraz trochę mniej – kontakt ostateczny Zauważyłem, że piszę tutaj wszystko na podstawie serwera/ów minecraft. Ostatnio dużo miałem prac z tym związanych, bardzo wygodnie mi się pracuje z tą grą. Nie zapominając potrafię też napisać jakiegoś skromnego bloga, czy hosting plików. Małe dodatki do strony lub dodanie/zmienienie czegoś jest bezpłatne.
 8. Nioo

  Problem z wejściem

  Bardzo mi miło, że to zauważyłeś - czyli chciałeś skorzystać. 25 maja zablokowałem stronę wysyłania (można wgrane pliki oglądać bez problemu) i odblokuje ją dopiero po dokładnym przeczytaniu RODO. Muszę zmodyfikować stronę, a teraz przez koniec roku szkolnego (dużo roboty) trudno temu sprostać.
 9. Nioo

  Hosting lv4

  Jeśli jesteś zainteresowany wyceną to zapraszam na discord Nioo#6904 lub PW forum ???? Odpowiem na twoje pytania, możemy wspólnie ułożyć ofertę.
 10. Nioo

  skarga
  Klub 18+

  Na forum duża większość użytkowników ma poniżej 18 lat. Udostępniane są tam linki do strony pornhub - wiadomo co tam będzie (wolałem nie sprawdzać ). Regulamin mówi wprost o zakazie publikowania zawartości nieodpowiedniej dla dzieci, wulgarną (prawdopodobnie na filmach wideo będą przekleństwa). Powiem wprost, klub moim zdaniem powinien być jak najszybciej usunięty.
 11. ewentualnie przyszły administrator jak by umiał może zrobić
 12. Ile osób wysłało smsy?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...