Skocz do zawartości

Darhneez

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Darhneez w dniu 8 Czerwiec 2017

Użytkownicy przyznają Darhneez punkty reputacji!

Reputacja

-20 Zły

O Darhneez

 • Tytuł
  Nowy
 • Urodziny 02.06.1867

Dodatkowe

 • Hobby
  webdev
 • Strona www
 • Discord
  Darhneez#8570

Ostatnie wizyty

891 wyświetleń profilu
 1. Proponuję wywalić myszaka, za ukrywanie postów zgodnych z regulaminem, ale mu się nie podobających a także działanie na niekorzyść niektórych członków ekipy. Oprócz tego, sugeruję zakończyć współpracę z sky-land.pl bo tylko ogranicza to forum.
 2. Darhneez

  kiedy ten serwer upadnie?

  A ten styl forum skylanda, to nie dość, że pirat, to jeszcze go zepsułeś
 3. Darhneez

  kiedy ten serwer upadnie?

  @Cichusek, powiem Ci prosto z mostu - twój serwer jest tak beznadziejny że wszyscy będą się czepiać czego się da.
 4. od kiedy HTML jest językiem programowania?
 5. Jak najbardziej jestem za.
 6. Jestem pośrednikiem administracji i nie ja wymyśliłem tą liczbę.
 7. Nie zamierzam na chwilę obecną prowadzić żadnego projektu :V
 8. Darhneez

  Kiedy zrobicie nagrody

  Dużo grafik? Tylko emotikony. Najpierw, zanim wprowadzimy nagrody zadam wam pytanie. Komu są potrzebne te nagrody, skoro i tak nie jesteście za bardzo aktywni? (większość nagród będzie związanych z aktywnością na forum)
 9. Wraz z dniem dzisiejszym ogłaszam "rekrutację" na zarządców forumowych projektów. Obowiązki zarządcy forumowego projektu: aktywne prowadzenie działań na rzecz rozwoju projektu posiadanie Discorda i jego aktywne używanie w celu łatwego kontaktu z ekipą forum ewentualna rekrutacja pomocników Aby zarządzać istniejącym forumowym projektem: należy napisać co najmniej 25 postów na forum projekt nie może mieć obecnie zarządcy lub zarządca musi być nieaktywny (zarządcy mogą zostać odwołani przy wysokim poparciu moderacji lub decyzją założyciela) trzeba mieć pomysł na rozwój projektu napisać dlaczego chciałoby się zostać zarządcą danego forumowego projektu poprzez prywatną wiadomość do mnie (@Darhneez) Aby zarządzać nowym, wymyślonym przez daną osobę projektem: należy mieć na niego pomysł i opisać go w prywatnej wiadomości do mnie (@Darhneez) należy napisać co najmniej 25 postów na forum trzeba mieć pomysł na jego dalszy rozwój administracja rozważy wniosek o utworzenie nowego projektu Każdy pomysł na nowy projekt jest mile widziany. Istniejące forumowe projekty: forumowa wiki Legenda: działa sprawnie, brak rekrutacji na zarządców trwają działania na rzecz rozwoju projektu, brak rekrutacji na zarządców projekt nieaktywny, poszukiwani zarządcy
 10. Kolejna bzdura. Forum to właśnie jest miejsce dyskusji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...