Skocz do zawartości

MeffiuBC

Redaktor naczelny
 • Zawartość

  45
 • Wysłane wiadomości na chacie

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Profilowa muzyka

Ostatnia wygrana MeffiuBC w dniu 1 Marzec

Użytkownicy przyznają MeffiuBC punkty reputacji!

Reputacja

10 Dobry

O MeffiuBC

 • Tytuł
  Użytkownik

Kontakt i informacje

Dodatkowe

 • Hobby
  Gry, strony www
 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  BossCraft.pl
 • Discord
  brak
 • Nick w Minecraft
  BossCraft

Ostatnie wizyty

94 wyświetleń profilu
 1. Super! dziękuje Wam wszystkim za oddane głosy. Pamiętajcie jednak aby Wasze głosy były argumentowane w odpowiedziach dlaczego właśnie tak uważacie
 2. Co sądzicie o LVLUP.PRO

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 3. Co sądzicie o Craftserve.pl?

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 4. Co sądzicie o Mineserv.eu?

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 5. Co sądzicie o CraftHost.pl

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 6. Co sądzicie o Enderchest.pl?

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 7. Witajcie, Jako nowy Redaktor naczelny Polskiego forum technicznego Minecraft - http://mcadmins.pl chciałbym poznać Wasze opinie związane z hostingami serwerów Minecraft. Który hosting serwerów Minecraft jest według Was najlepszy a który najgorszy? W tym temacie powstała ankieta w której znajdują się dwa pytania za pomocą których możecie zagłosować na najlepszy ale również najgorszy hosting. Za pomocą tych danych chciałbym stworzyć zestawienie TOP3 hostingów Minecraft w 2018 roku według społeczności MCAdmins.pl. Głosowanie zakończy się 25 marca o godzinie 23:59. Pozdrawiam, Mateusz
 8. Witajcie, Jako nowy Redaktor naczelny Polskiego forum technicznego Minecraft - http://mcadmins.pl chciałbym poznać Wasze opinie związane z hostingami serwerów Minecraft. Który hosting serwerów Minecraft jest według Was najlepszy a który najgorszy? W tym temacie powstała ankieta w której znajdują się dwa pytania za pomocą których możecie zagłosować na najlepszy ale również najgorszy hosting. Dodatkowo bardzo proszę swoje głosy argumentować swoimi doświadczeniami tymi pozytywnymi jak i negatywnymi w odpowiedziach pod tym postem. Za pomocą tych danych chciałbym stworzyć zestawienie TOP3 hostingów Minecraft w 2018 roku według społeczności MCAdmins.pl. Głosowanie zakończy się 25 marca o godzinie 23:59. Serdeczne dzięki za wszystkie opinie oraz głosy w ankiecie! Pozdrawiam Mateusz
 9. zrealizowana
  Propozycja nowego działu

  Mnie się podoba z niecierpliwością czekam na realizację
 10. tekst
  Własny serwer

  No proszę, zapewne parametry pozostawiają dużo do życzenia. Choć jeśli autor napisał że to rozgrywka tylko i wyłącznie z przyjaciółmi których przykładowo łącznie z autorem wątku jest pięciu to sądzę że taki serwer w kwocie 3 zł z kilkoma pluginami w zupełnoście starczy
 11. Hej, proponuję stworzyć nowy dział w kategorii MINECRAFT - ZARZĄDZANIE SERWEREM o nazwie Hosting. W dziale tym znalazły by się poddziały hostingów serwerów Minecraft. Inni użytkownicy którzy korzystali, bądź korzystają z usług owych hostingów mogliby pomagać innym z problemami itp. Wprowadziłoby to ten w pewien sposób porządek na forum. Do oceny zostawiam Wam Przykładowa struktura:
 12. Co sądzicie o Enderchest.pl?

  Zapytanie skierowane jest do osób które korzystały lub korzystają z usług hostingu Enderchest.pl? Hej, tak jak w tytule tematu chciałbym poznać Wasze opinie na temat hostingu Enderchest.pl Podzielcie się swoimi przemyśleniami, dosłownie wszystkim, po wygląd panela zarządzającego, wydajnością serwerów, cenami aż po kontakt z supportem. Dane te są mi bardzo potrzebne. Z góry dziękuje za Wasze opinie.
 13. Co sądzicie o CraftHost.pl

  Zapytanie skierowane jest do osób które korzystały lub korzystają z usług hostingu CraftHost.pl Hej, tak jak w tytule tematu chciałbym poznać Wasze opinie na temat hostingu CraftHost.pl Podzielcie się swoimi przemyśleniami, dosłownie wszystkim, po wygląd panela zarządzającego, wydajnością serwerów, cenami aż po kontakt z supportem. Dane te są mi bardzo potrzebne. Z góry dziękuje za Wasze opinie.
 14. Co sądzicie o Mineserv.eu?

  Zapytanie skierowane jest do osób które korzystały lub korzystają z usług hostingu Mineserv.eu Hej, tak jak w tytule tematu chciałbym poznać Wasze opinie na temat hostingu Mineserv.eu Podzielcie się swoimi przemyśleniami, dosłownie wszystkim, po wygląd panela zarządzającego, wydajnością serwerów, cenami aż po kontakt z supportem. Dane te są mi bardzo potrzebne. Z góry dziękuje za Wasze opinie.
 15. Co sądzicie o Craftserve.pl?

  Zapytanie skierowane jest do osób które korzystały lub korzystają z usług hostingu Craftserve.pl Hej, tak jak w tytule tematu chciałbym poznać Wasze opinie na temat hostingu Craftserve.pl Podzielcie się swoimi przemyśleniami, dosłownie wszystkim, po wygląd panela zarządzającego, wydajnością serwerów, cenami aż po kontakt z supportem. Dane te są mi bardzo potrzebne. Z góry dziękuje za Wasze opinie.
×