Skocz do zawartości

MeffiuBC

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Profilowa muzyka

Ostatnia wygrana MeffiuBC w dniu 20 Marzec 2018

Użytkownicy przyznają MeffiuBC punkty reputacji!

Reputacja

15 Dobry

O MeffiuBC

 • Tytuł
  Aktywny

Kontakt i informacje

Dodatkowe

 • Hobby
  Gry, strony www
 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  BossCraft.pl
 • Discord
  brak
 • Nick w Minecraft
  BossCraft

Ostatnie wizyty

1 754 wyświetleń profilu
 1. ograniczona aktywność do 12.04

 2. Obecnie Enderchest według Was jest najlepszym hostingiem serwerów Minecraft, ale jak to się stało że również jest najgorszym?
 3. Mimo publikacji regulaminu o który zabiegał RikoDEV na ANYforum, wyjaśnieniu jak przebiegać będzie konkurs oraz podaniu moich prawdziwych danych osobowych w regulaminie. Konkurs nie cieszy się zainteresowaniem albo mówiąc szczerze po prostu go nie ma. Rozumiem że zakup losu w postaci SMS-a za 1.23 to może nie był dobry pomysł (i wcale nie liczyłem na jakiś zwrot kosztów - MicroSMS od SMS-a za 1.23 zł daje tylko 0.48 gr. więc gdybym liczył na zwrot kosztów to uczestnicy musieliby wysłać ponad 210 SMS-ów co jest nie możliwe). Zmierzając do brzegu, konkurs najprawdopodobniej zostanie zawieszony, nie jest to żadne oszustwo tylko jawnie ogłaszam że nikt po prostu nie wysłał ani jednego SMS-a więc nie mam między kim losować. Ostateczną decyzję podejmę jutro bądź w weekend. Was z tego miejsca mogę jedynie prosić o imputy co byście na moim miejscu poprawili w przyszłości przy organizacji tego typu konkursów. PS. nie szkoda mi kasy na nagrody jeżeli ma się odbić to pozytywną reklamą np. mojego serwera Aktualizacja 6:45: Konkurs pozostaje do niedzieli. Jeśli w dalszym ciągu nie będzie zainteresowania to konkurs zostanie w niedziele zawieszony.
 4. "...Zdobywcami nagród w konkursie są uczestnicy, którzy zostaną wylosowani za pomocą strony internetowej http://www.web4u.pl/losowanie/." Ps. urodziłem się w 1997 roku co oznacza, że mam 21 lat. W przypadku oszustwa odpowiadam normalnie przed sądem a tego raczej nikt by nie chciał. Dodam że w tym wieku nie mam już znajomych w "Minecraft"
 5. Dla zainteresowanych został opublikowany regulamin konkursu aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Regulamin dostępny jest pod adresem: http://bosscraft.pl/regulaminkonkursu.pdf
 6. Usługę SMS zapewnia firma MicroSMS co jest wyraźnie napisane w szczegółach konkursu na http://bosscraft.pl/konkurs.php Co za tym idzie wyżej wymieniona firma daję mi wgląd do historii operacji i do takich danych jak numer telefonu z którego został wysłany SMS. Wszystkie numery telefonu z których został wysłany SMS biorą udział w losowaniu a po zakończeniu konkursu zostaną opublikowane te numery - oczywiście nie całe. Po ogłoszeniu konkursu zwycięzca zostaje poinformowany o wygranej wiadomością zwrotną.
 7. Oj Reedzev Reedzev sam jesteś scam To nie jest oszustwo a prawdziwa loteria w której do wygrania jest prawdziwy oficjalny GiftCode zakupiony z oficjalnej strony Minecraft. Nie mam czasu na oszukiwanie ludzi. Jestem za stary na takie zabawy Ps. Do wygrania jest jeden GiftCode ale dla pozostałych miejsc tzn. drugiego oraz trzeciego przewidziane są również ciekawe nagrody ale to tajemnica Także zachęcam
 8. Ten temat nie stanowi reklamy a jest jedynie informacją o konkursie partnera: http://bosscraft.pl Więcej szczegółów na: http://bosscraft.pl/konkurs.php Regulamin: http://bosscraft.pl/regulaminkonkursu.pdf
 9. Super! dziękuje Wam wszystkim za oddane głosy. Pamiętajcie jednak aby Wasze głosy były argumentowane w odpowiedziach dlaczego właśnie tak uważacie
 10. MeffiuBC

  Co sądzicie o LVLUP.PRO

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 11. Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 12. MeffiuBC

  Co sądzicie o Mineserv.eu?

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 13. MeffiuBC

  Co sądzicie o CraftHost.pl

  Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 14. Powstał specjalnie nowy wpis na blogu oraz ankieta związany z tym tematem. Uważam że ten temat jest zbędny i można go zamknąć.
 15. Witajcie, Jako nowy Redaktor naczelny Polskiego forum technicznego Minecraft - http://mcadmins.pl chciałbym poznać Wasze opinie związane z hostingami serwerów Minecraft. Który hosting serwerów Minecraft jest według Was najlepszy a który najgorszy? W tym temacie powstała ankieta w której znajdują się dwa pytania za pomocą których możecie zagłosować na najlepszy ale również najgorszy hosting. Za pomocą tych danych chciałbym stworzyć zestawienie TOP3 hostingów Minecraft w 2018 roku według społeczności MCAdmins.pl. Głosowanie zakończy się 25 marca o godzinie 23:59. Pozdrawiam, Mateusz
×
×
 • Dodaj nową pozycję...