Skocz do zawartości

FASTPICT

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana FASTPICT w dniu 12 Marzec 2018

Użytkownicy przyznają FASTPICT punkty reputacji!

Reputacja

27 Dobry

O FASTPICT

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

278 wyświetleń profilu
 1. FASTPICT

  Lista zmian

  Na wstępnie przyznam, że zaniedbaliśmy listę zmian. Postaramy się to poprawić i rozwijać dalej nasz projekt. Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z niego! 26.03.2018 Zawiązaliśmy partnerstwo z forum nirvae, należące do @IDailyGaming. 27.03.2018 Zerwaliśmy współpracę z kilkoma partnerami. 28.03.2018 Zdecydowaliśmy, że spróbujemy zaktualizować naszą witrynę. Staramy się głównie poprawić: wygląd, uprościć wgrywanie, przyśpieszyć sprawdzanie wielkości pliku. Na razie idzie bardzo dobrze.
 2. FASTPICT

  Zmiany w DNS

  Zmiany w DNS zostały ustawione, niektórym osobą strona może nie działać do 12 godzin.
 3. FASTPICT

  Zmiany w DNS

  Szykujemy poważne zmiany w DNS, strona może być niedostępna do 12 godzin, lecz większość użytkowników będzie mogła normalnie korzystać z hostingu.
 4. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Skupiamy się teraz na poprawkach podstawowej wersji i realizację kolejnych projektów.
 5. FASTPICT

  Reklama

  Cześć, serwis został z dniem dzisiejszym otwarty. Wszyscy, którzy chcą nas wesprzeć, bardzo zachęcamy do wstawienia naszych banerów w m.in. w swoich sygnaturach, stronach internetowych i blogach. Banery:
 6. FASTPICT

  Lista zmian

  Cześć, w serwisie dodajemy coraz więcej nowych rzeczy. Poprawki wchodzą jedna za drugą. Tworzymy Listę zmian, aby każdy mógł monitorować działania serwisu i wiedzieć, że się rozwijamy. Lista zmian - od 08.03.2018 zostaje otwarta!
 7. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Nie pokazujemy, ani nie udostępniamy nikomu zdjęć danego ip użytkownika (bo systemu autoryzacji nie ma). Jedyny dostęp do zdjęcia jest przez jego adres www.
 8. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  @Koiczek @Shut @SBN1 @Kuba6850 @Invi @Zenz @Kociek @M_A_T_I Wersja podstawowa w becie jest już dostępna pod adresem https://fastpict.pl! Zapraszamy do korzystania, a błędy podawajcie proszę na wiadomości prywatnej
 9. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Prace wstępne zostały zakończone! Wersja podstawowa została napisana, jutro odbędą się ostateczne testy. Myślę, że jutro już około 13:00 będzie można śmiało korzystać!
 10. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Tworzenie hostingu to dość skomplikowany proces, nie możemy pozwolić na dziury w kodzie, niedociągnięcia systemowe. Dodatkowo przez wszystkie dni robocze jest szkoła, nauka i trudno to wszystko pogodzić. Bez obaw, pracujemy!
 11. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Drogi @Crop, czy mógłbyś napisać kilka słów, dlaczego nie jesteś zainteresowany kontem pro?
 12. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Drogi @SBN1, za kilka dni adres będzie już opublikowany i specjalne kody do kont pro zostaną rozdane. W tej chwili jeszcze nic tam nie ma.
 13. FASTPICT

  Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Gdyby były jakieś pytania, to serdecznie zapraszam na PW.
×