Skocz do zawartości

FASTPICT

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana FASTPICT w dniu 12 Marzec 2018

Użytkownicy przyznają FASTPICT punkty reputacji!

Reputacja

27 Dobry

O FASTPICT

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

819 wyświetleń profilu
 1. FASTPICT

  Lista zmian

  Na wstępnie przyznam, że zaniedbaliśmy listę zmian. Postaramy się to poprawić i rozwijać dalej nasz projekt. Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z niego! 26.03.2018 Zawiązaliśmy partnerstwo z forum nirvae, należące do @IDailyGaming. 27.03.2018 Zerwaliśmy współpracę z kilkoma partnerami. 28.03.2018 Zdecydowaliśmy, że spróbujemy zaktualizować naszą witrynę. Staramy się głównie poprawić: wygląd, uprościć wgrywanie, przyśpieszyć sprawdzanie wielkości pliku. Na razie idzie bardzo dobrze.
 2. FASTPICT

  Zmiany w DNS

  Zmiany w DNS zostały ustawione, niektórym osobą strona może nie działać do 12 godzin.
 3. FASTPICT

  Zmiany w DNS

  Szykujemy poważne zmiany w DNS, strona może być niedostępna do 12 godzin, lecz większość użytkowników będzie mogła normalnie korzystać z hostingu.
 4. Skupiamy się teraz na poprawkach podstawowej wersji i realizację kolejnych projektów.
 5. FASTPICT

  Reklama

  Cześć, serwis został z dniem dzisiejszym otwarty. Wszyscy, którzy chcą nas wesprzeć, bardzo zachęcamy do wstawienia naszych banerów w m.in. w swoich sygnaturach, stronach internetowych i blogach. Banery:
 6. FASTPICT

  Lista zmian

  Cześć, w serwisie dodajemy coraz więcej nowych rzeczy. Poprawki wchodzą jedna za drugą. Tworzymy Listę zmian, aby każdy mógł monitorować działania serwisu i wiedzieć, że się rozwijamy. Lista zmian - od 08.03.2018 zostaje otwarta!
 7. Nie pokazujemy, ani nie udostępniamy nikomu zdjęć danego ip użytkownika (bo systemu autoryzacji nie ma). Jedyny dostęp do zdjęcia jest przez jego adres www.
 8. @Koiczek @Shut @SBN1 @Kuba6850 @Invi @Zenz @Kociek @M_A_T_I Wersja podstawowa w becie jest już dostępna pod adresem https://fastpict.pl! Zapraszamy do korzystania, a błędy podawajcie proszę na wiadomości prywatnej
 9. Prace wstępne zostały zakończone! Wersja podstawowa została napisana, jutro odbędą się ostateczne testy. Myślę, że jutro już około 13:00 będzie można śmiało korzystać!
 10. Tworzenie hostingu to dość skomplikowany proces, nie możemy pozwolić na dziury w kodzie, niedociągnięcia systemowe. Dodatkowo przez wszystkie dni robocze jest szkoła, nauka i trudno to wszystko pogodzić. Bez obaw, pracujemy!
 11. Drogi @Crop, czy mógłbyś napisać kilka słów, dlaczego nie jesteś zainteresowany kontem pro?
 12. Drogi @SBN1, za kilka dni adres będzie już opublikowany i specjalne kody do kont pro zostaną rozdane. W tej chwili jeszcze nic tam nie ma.
 13. Gdyby były jakieś pytania, to serdecznie zapraszam na PW.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...