Skocz do zawartości

DakUGameS

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O DakUGameS

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

611 wyświetleń profilu
 1. Masz może jakiś inny kontakt np. discord ?
 2. Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 3-6 godzin Spis Twoich kar: żadna Opis Twojej osoby: Mam na imię Dominik jestem chętny do dołączenia do administracji forum. Lubię słuchać muzyki oraz grać w gry. Interesuje się informatyką umiem złożyć komputer od podstaw. Miałem kiedyś forum na silniku mybb ale nie wypaliło. Popełniam mało błędów ortograficznych trochę więcej popełniam błędów interpunkcyjnych. Bardzo lubię też pomagać różnym osobą. Mamdzieję, że się dostanę sie do administracji forum Metody kontaktu: Skype/ts/discord/forum Czyposiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) : tak Dlaczego akurat ty?: ponieważ jestem ambitny szybko się uczę. Lubię nowe wyzwania i pomagać innym osobą.
 3. Witam dzis probowalem zainstalowac IPS nulled na localhoscie gdy instalowalem bylo tak: tak wyglada phpmyadmin: Proszę o szybką odpowiedź.
 4. plusy: Dla początkowych założycieli jest spoko. Prosta obsługa minusy: Support odpowiedział mi dopiero po 4 dniach Serwer przy 3 graczach wywalal (serwer mial 1,5gb ramu z tego pluginy zajmowały 250mb)
 5. Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 3-5 godzin Spis Twoich kar: żadna Opis Twojej osoby: Mam na imię Dominik mam 13 lat. Metody kontaktu: Discord/TS3/PW Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie): tak Dlaczego akurat ty?: Ponieważ nie używam wulgaryzmów chciałbym też pomagać użytkownikom tego forum.
 6. Jezeli nadal aktualne to jestem zainteresowany. Discord: DakUGameS|ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ#8820

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

×
×
 • Dodaj nową pozycję...