Skocz do zawartości

DakUGameS

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O DakUGameS

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. DakUGameS

  ODRZUCONE Rekrutacja

  Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 3-6 godzin Spis Twoich kar: żadna Opis Twojej osoby: Mam na imię Dominik jestem chętny do dołączenia do administracji forum. Lubię słuchać muzyki oraz grać w gry. Interesuje się informatyką umiem złożyć komputer od podstaw. Miałem kiedyś forum na silniku mybb ale nie wypaliło. Popełniam mało błędów ortograficznych trochę więcej popełniam błędów interpunkcyjnych. Bardzo lubię też pomagać różnym osobą. Mamdzieję, że się dostanę sie do administracji forum Metody kontaktu: Skype/ts/discord/forum Czyposiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) : tak Dlaczego akurat ty?: ponieważ jestem ambitny szybko się uczę. Lubię nowe wyzwania i pomagać innym osobą.
 2. DakUGameS

  Błąd przy instalacji IPS na localhoście

  Do zamknięcia
 3. Witam dzis probowalem zainstalowac IPS nulled na localhoscie gdy instalowalem bylo tak: tak wyglada phpmyadmin: Proszę o szybką odpowiedź.
 4. DakUGameS

  IPS - localhost

  Witam dzi
 5. DakUGameS

  Co sądzicie o Enderchest.pl?

  plusy: Dla początkowych założycieli jest spoko. Prosta obsługa minusy: Support odpowiedział mi dopiero po 4 dniach Serwer przy 3 graczach wywalal (serwer mial 1,5gb ramu z tego pluginy zajmowały 250mb)
 6. DakUGameS

  ODRZUCONE Rekrutacja na moderatora

  Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 3-5 godzin Spis Twoich kar: żadna Opis Twojej osoby: Mam na imię Dominik mam 13 lat. Metody kontaktu: Discord/TS3/PW Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie): tak Dlaczego akurat ty?: Ponieważ nie używam wulgaryzmów chciałbym też pomagać użytkownikom tego forum.
 7. DakUGameS

  Liczymy do MILIONA

  1043
 8. DakUGameS

  poszukuję
  Beta-testerzy (skyblock 1.12.2)

  Jezeli nadal aktualne to jestem zainteresowany. Discord: DakUGameS|ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ#8820
×