Skocz do zawartości

Centurion

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Wysłane wiadomości na chacie

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralny

O Centurion

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Serwer przeznaczony do odnalezienia/reklamowania serwera Minecraft do wspólnego grania. Zaproszenie: https://discord.gg/SdHEMba Jeśli szukasz fajnego serwera a wszystkie listy serwerów już przeszukałeś dołącz do naszej społeczności. Jeśli chcesz zareklamować swój serwer w bardzo fajny sposób dołącz do naszej społeczności. Może jesteś zawodowym oceniaczem serwerów ?? Oceń serwer według swojego uznania. Ta społeczność została dopiero założona jeśli zaprosisz/polecisz komuś nasz serwer bardzo fajnie odwdzięczymy się rangą VIP.
 2. Centurion

  [1.6 - 1.12.2] Crafters - Serwer Minecraft

  Jeśli jest to udostępniane na yt. Może nie być bardzo dobre Nikt Cię o tym nie poinformuje jeśli nie poszperasz bardziej o jakimś błędzie czy też o bardzo fajnej komendzie. @Patbox tak, spawn jest to jeden z najważniejszych rzeczy na serwerze, to on pokazuje ogarnięcie serwera. Mamy 2018 jest pełno spawnów skoro bardzo lubisz korzystać z kogoś pracy to łatwo Ci będzie przerobić taki Oprócz tego jeśli zablokujesz wszystkie komendy ./pl itp. podpiszesz resztę pluginów itp. To gracz popatrzy się na mapę i wyjdzie Co do ortografii jakieś tam popełniasz błędy Po co grać na serwerze gdzie nikt nie ? Nawet jakby się pokusić nie ma nic wciągającego tam jak dla mnie.
 3. Centurion

  Kobott - wielofunkcyjny bot do Discorda

  Dobry bot
 4. Centurion

  [1.6 - 1.12.2] Crafters - Serwer Minecraft

  Nwm po co dodajecie ten serwer do partnerów skoro nikt na nim nie gra i generuje całkowite 0 przejść na wasze forum. Oprócz tego nie ma tam sensu tam grać. Dużo bugów Spawn budowany na odwal Administracja popełnia podstawowe błędy ortograficzne ..... Całkowicie pobrane z neta pluginy ...
 5. IP: xTopCraft.pl Wersja: 1.8.X Tryby działające na naszej serwerowni: Saper: Jest to gra wzorowana na grze "saper". Tak wiemy śmiesznie to brzmi, ale to prawda. Pierwszy ruch jest całkowicie wolny. Kilka trybów gry: łatwy, normalny, trudny. Możliwość rywalizacji poprzez top 10 najlepszych czasów. A tutaj załączam kilka screenów z gry. Statki: Jest to dla większości z nas gra z dzieciństwa Gra dla dwóch osób. Kilka klas naszych statków. A tutaj załączam kilka screenów z gry. GemCrush Dość znana mobilna gra przeniesiona do minecraft. Możliwość rywalizacji pomiędzy graczami. Wielokrotne podbijanie swojego wyniku. A tutaj załączam kilka screenów z gry. MegaDrop Mega drop z stone oraz innych bloków. Rekrutacja On w pełni automatyczna. Free Vip za spędzenie 15 min na serwerze. Aktualny trailer: Hardcore Bany za śmierć Bardzo mały drop Wiele craftingów Auto Budowle !!! Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę. Zapraszamy na naszego discorda: https://discord.gg/PQAvW3p Najbardziej poszukujemy grafików, youtuberów, właścicieli serwerów. Jesteśmy w stanie zapłacić wam czy też opłacić twój serwer za pomoc. Co do wersji będzie aktualizowana do 1.12. Możliwe, że w dniu napisania tego już jest. Z góry dziękuję i jeszcze raz zapraszam na nasz serwer ????
×