Skocz do zawartości

sopher

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana sopher w dniu 6 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają sopher punkty reputacji!

Reputacja

8 Neutralny

O sopher

 • Tytuł
  Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Beta testy zakończone!
 2. Nowa, estetyczna, treściwa wersja prezentacji już dostępna w #1 poście.Start serwera: 9 maja o godzinie 18:00!
 3.  ADRES SERWERA: MC.VALLENTIS.COM Portal: https://vallentis.com/ Forum: https://vallentis.com/forum/ Wiki: https://wiki.vallentis.com/ Wpadnij również na naszego Discorda: https://discord.vallentis.com/ Zdjęcia nowych biomów, głosowania, dyskusje etc. dostępne na naszym discordzie!
 4. Niestety na powyższych screenach pająki są bez tekstur (wyłączony serwerowy resource pack). W tym tygodniu/ następnym pojawi się jeszcze więcej mobów Co sądzicie o wstępnym projekcie panelu gracza? https://sv.mcuniverse.pl/panel
 5. W tym tygodniu podeślę jeszcze więcej zdjęć nowych potworów (a może i coś więcej - bossy), które będą dostępne na serwerze Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualizacjami dot. serwera zapraszamy na naszego discorda. @Seba Żadne modyfikacje nie będą wymagane.
 6. https://sv.mcuniverse.pl Jest to wstępna wesja prezentacji serwera. Wiele rzeczy jeszcze nie zostało udostepnionych, dlatego obserwuj naszą prezentację, aby być na bieżąco Więcej informacji znajdziesz na naszym forum, odnośnik na stronie serwera.
 7. Kogo poszukujemy? grafika 2d (serwerowy resource pack) map-makerów (EpicWorldGenerator) mob-makerów (MythicMobs) beta-testerów Czego wymagamy? discord doświadczenie na wybranym stanowisku zaangażowanie samodyscyplina Swoje aplikację proszę wysyłać w prywatnej wiadomości do mnie na discordzie: sopher#7585 Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty również zapraszam na discorda

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

×
×
 • Dodaj nową pozycję...