Skocz do zawartości
LogX10

Program do tworzenia grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Interesuję się tworzeniem grafik ale nie mogę się zdecydować jaki program jest do tego najlepszy. Co polecacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, LogX10 napisał:

Witam. Interesuję się tworzeniem grafik ale nie mogę się zdecydować jaki program jest do tego najlepszy. Co polecacie? :)

Zależy, czy chcesz płatny, czy darmowy. Jeśli jesteś początkowy, pobaw się w paincie gimpie :P Później możesz zainwestować w photoshopa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, nie opisałeś o jaką kategorię ci chodzi, dlatego wymienię tutaj kilka dość fajnych programików.

• FireAplaca [darmowy] - Program do rysowania. Pozwala on nam na rysowanie naszych arcydzieł, jak i samo demonstrowanie nad nimi. Do wyboru mamy szeroki zakres narzędzi ułatwiający nam wybór czym chcemy rysować.
  • Gimp [darmowy] - Program pozwalający nam na obróbkę zdjęć. Co prawda, można w nim rysować, aczkolwiek ja nie polecam. Dzięki wielorakim narzędziom typu Filtry, rozmycia, szumy itd. możemy w prosty sposób bawić się naszym zdjęciem.
  • Adobe Photoshop [płatny] - Program do obrobki zdjęć dający nam jeszcze więcej możliwości co Gimp.
  • Adobe Illustrator [płatny] - Program do rysowania. Tu już jest taka paleta wyboru, że aż nie będe wymieniał. Ogólnie, ma 300% (a może i nawet więcej) więcej rzeczy niż w FireAlpace.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no jak szczerze mówiąc paint też jest dobrym programem.Kiedyś jak przeglądałem jułtupy znalazłem filmik gdzie dziewczyna zrobiła fajny obrazek w paincie tylko trzeba się trochę napracować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście używam i polecam Photoshopa CC 2017. Próbowałem używać innych narzędzi, ale nie potrafiłem odzwyczaić się od pewnych rzeczy w PS, które znacząco ułatwiają pracę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...