Skocz do zawartości
Nioo

Proste strony internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu ten tego się tu dzieje?

Są wakacje, nigdzie nie wyjeżdżam i trochę nudno tak w domu. Piszę strony internetowe, nie są to doskonale napisane strony, bez żadnych błędów – ale zawsze coś.

Co mogę zaoferować?

Mogę zaoferować fajną, prostą stronę internetową pisaną z priorytetem na wygląd.

Prosta strona internetowa twojego serwera minecraft? – Nie ma problemu. Monitoring sieci serwerów minecraft, chcesz mieć łatwy podgląd na działanie serwerów? – Łatwizna!

Nie masz gdzie hostować strony? Mogę postawić ją bez większego problemu u siebie.

Czego oczekuję?

Mam dużo pytań, dobry kontakt to podstawa. Poza świetnym kontaktem oczekuję wynagrodzenie w formie paypal/paysafecard (nie zabieram całości)/przelew internetowy/przelew tradycyjny/vPLN na hostingu LVLUP – na pewno dojrzysz coś dla siebie. Cena ustalana jest indywidualnie.

Jak może wyglądać współpraca?

Potrzebujesz np. proste api dla swojego pluginu (zdarza mi się). Płacisz zaliczkę, a ja biorę się do pracy. Zadaję mnóstwo (czasami nawet głupich) pytań, a ty zależy jaka jest sytuacja oglądasz sobie przez specjalny link postępy. Gdy praca zostanie skończona, jest ona prezentowana i płacisz resztę.

Jeżeli nie spodoba ci się moja praca, to żaden problem się wycofać. Rozumiem, że nie mogę każdemu dogodzić, a płacić za coś – co mi się nie podoba to totalny bezsens.

Kontakt

Nioo#6904 – bardzo dobry kontakt, spodziewaj się naprawdę szybkiej odpowiedzi

[email protected] – dobry kontakt, odpowiedź nie powinna trwać zbyt długo

PW/PM – często bywam na forum, chociaż teraz trochę mniej – kontakt ostateczny

Zauważyłem, że piszę tutaj wszystko na podstawie serwera/ów minecraft. Ostatnio dużo miałem prac z tym związanych, bardzo wygodnie mi się pracuje z tą grą. Nie zapominając potrafię też napisać jakiegoś skromnego bloga, czy hosting plików.

Małe dodatki do strony lub dodanie/zmienienie czegoś jest bezpłatne.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Lyrax napisał:

portfolio

Chciałem wstawić w portfolio wykonane zlecenia, jednak na razie pusto. W spoilerze podsyłam zdjęcia mojego projektu aktualizacji hostingu zdjęć, którego jednak zamknąłem - strach przed RODO. Także kilka innych nieskończonych projektów z braku czasu/priorytetu na nowsze lub zostały wykonane ze zlecenia, lecz już nie są używane (stare screeny).

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do pierwszego, lepszego kontaktu 😉

Spoiler

image.png

image.png

image.png

image.png

unknown.png

unknown.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi