Skocz do zawartości
Batman_Joker

Portfolio <3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie z tej strony Batman_Joker, Jestem minecraftowym budowniczym o dużym doświadczeniu . Dziś chciałbym się czymś pochwalić ;p

Zapraszam do oglądania :P:

Katedra którą budowałem gdy byłem jeszcze w ekipie CraftCast:

Zapraszam do oceny i pisania komentarzy na temat tych prac. Dziękuje za wszystkie oceny :)

• Lubię to! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, RedDev napisał:

Ładnie :) byle tak dalej

Dziękuję

Edytowane przez Batman_Joker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, IceMelt napisał:

Noo stary. Prace mega :o

Szacun! 

Lata praktyki , wielka wyobrażnia znajomość komend copy paste i gotowe :) Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, jahumen napisał:

Potwierdzam, @Batman_Joker wcześniej wrzucał także moją mapę do swojego portfolio, dodatkowo do tej pory nie chce mi za nią zapłacić. Nie polecam z nim współpracy. ;)

Pisałem ci na forum w którym mi pisałeś. Nadal nie odpowiedziałeś na moją wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, Batman_Joker napisał:

Pisałem ci na forum w którym mi pisałeś. Nadal nie odpowiedziałeś na moją wiadomość.

A ja nadal czekam na wypłatę, w budowaniu umiejętności nie masz (prace są kradzione), więc praca mnie nie interesuje.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuję, Batman był w ekipie CraftCast, o czym poinformował. Skontaktujemy się z CraftCast.

12 godzin temu, Simon Rowninghton napisał:

Wszystkie te budowle są splagiatowane z serwera mycreative prowadzonego przez ekipę CraftCast. Każdego niedowiarka odsyłam do owego serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem osobą z CraftCast, i wypowiem się na ten temat, bo nie kryję swojego oburzenia. Pierwsza praca jest członka mojej ekipy, TheReagge, smok jest pracą rekrutacyjną Natalia4, w budownie katedry brali udział: Argis, Domix110, Livsey, oraz kilka innych osób. Jednak mogę z czystym sumieniem zaświadczyć, że nie brała w niem udziału Batman_Jocker.

Jednak na serverze mycreative.pl Batman_Jocker zbudowała jedną działkę, która faktycznie jest je. Potrafi coś zbudować, jednak jeśli nie skończy się promować pracami osób z naszej ekipy czy servera, będzie oskarżona o plagiatownie.

Pozdrawiam,

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, Myszak napisał:

Z tego co się orientuję, Batman był w ekipie CraftCast, o czym poinformował. Skontaktujemy się z CraftCast.

Witam szanownego administratora.

Jako przedstawiciel Grupy Budowniczych CraftCast potwierdzam, że Batman_Joker był rekrutem w ekipie, jednak z powodu braku umiejętności i paru innych powodów został sprawnie wydalony z ekipy.

Budowle prezentowane w tym wątku oryginalnie pochodzą z serwera kreatywnego CraftCast. Żadna z wymienionych budowli nie należy oraz nigdy nie była własnością użytkownika Batman_Joker. Projekty oficjalnie zostały zbudowane przez graczy serwera na ich własnych działkach. Żaden z graczy, ani administracja serwera nie wyrazili zgody na publikowanie budowli przez Batman_Joker jako jego własność na tym i żadnym innym forum.

Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości.

Edytowane przez Gigeno
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...