Skocz do zawartości
  • 0
Batman_Joker

Blokada znikania liści na Singleplayer

Pytanie

Witajcie , z tej strony Batman_Joker i mam dość ciekawą sprawę mianowicie od dłuższego czasu zastanawiałem się czy da się ustawić "Flagę" na Singleplayerze. Buduje mapy i różne spawny na singleplayerze za pomocą worldedita i znikają mi liście gdy robię większe drzewo za pomocą brusha. Chce wiedzieć czy jest jakaś możliwość aby to ustawić jeśli tak to proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Jakiś czas temu istniał działający WorldEdit na singleplayer. Natomiast działał on 3 lata temu, iii już raczej nie działa.

Nie jestem pewny, ale raczej nie ma już możliwości dodawania flag (dotyczących liści) na aktualnej wersji. 

No chyba, że jest taka opcja w MCEdit, natomiast w to raczej wątpię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Dnia 22.05.2017 o 09:45, Darhneez napisał:

/gamerule randomTickSpeed 0

O ile dobrze pamiętam nie działa to tylko na liście prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
14 godzin temu, Batman_Joker napisał:

O ile dobrze pamiętam nie działa to tylko na liście prawda?

Tak, ale podobno w najnowszych wersjach ma być lista aby dostosować tickspeed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

O ile się nie mylę robisz tak za pomocą komendy

/stoplag

a następnie po ułożeniu liści przez osobę

/stoplag -c

Jednakże - istnieje również jedna zależność którą można spostrzec przykładowo na drzewach. Jeśli obok liści są kawałki, bądź kawałek, drewna, to te się nie niszczą. Myślę że pomogłem, lecz podkreślam nie jestem na 100% pewien co do pierwszego więc nie krzyczcie ;<.

Edytowane przez coffemachine

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Gość
53 minuty temu, coffemachine napisał:

O ile się nie mylę robisz tak za pomocą komendy

/stoplag

a następnie po ułożeniu liści przez osobę

/stoplag -c

Jednakże - istnieje również jedna zależność którą można spostrzec przykładowo na drzewach. Jeśli obok liści są kawałki, bądź kawałek, drewna, to te się nie niszczą. Myślę że pomogłem, lecz podkreślam nie jestem na 100% pewien co do pierwszego więc nie krzyczcie ;<.

Z tego co mi wiadomo to nie ma WorldGuarda na single playera, więc trudno będzie użyć tej komendy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Dnia 16.06.2017 o 23:11, Jqmey napisał:

Z tego co mi wiadomo to nie ma WorldGuarda na single playera, więc trudno będzie użyć tej komendy.

zawsze mozna go zainstalowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Gość
2 minuty temu, Kuba6850 napisał:

zawsze mozna go zainstalowac

Tylko w jaki sposób go zainstalować, skoro nie istnieje WorldGuard dla trybu jednoosobowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Dnia 19.07.2017 o 05:19, Jqmey napisał:

Tylko w jaki sposób go zainstalować, skoro nie istnieje WorldGuard dla trybu jednoosobowego?

A otóż, jest i istnieje mod na tryb jednoosobowy. Tu: https://www.planetminecraft.com/mod/regions/

Ew. możesz użyć tego: https://mods.curse.com/bukkit-plugins/minecraft/region-mod

Edytowane przez x_Czerwony_x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Gość
1 minutę temu, x_Czerwony_x napisał:

A otóż, jest i istnieje mod na tryb jednoosobowy. Tu: https://www.planetminecraft.com/mod/regions/

Ew. możesz użyć tego: https://mods.curse.com/bukkit-plugins/minecraft/region-mod

Pierwszy mod z tych, których podałeś jest bardzo ograniczony: jedyne opcje jakie posiada to definiowanie regionów, zapisywanie stanów regionów i ich przywracanie. W żadnym stopniu nie można go nazwać WorldGuardem dla single playera.

Drugi mod nie dość, że jest na niezwykle starą wersję Minecrafta, to jeszcze wymaga zainstalowania pluginu WorldGuard, a więc całkowicie dla single playera odpada.

W przyszłości przed wysłaniem linka do pierwszego lepszego moda sprawdź w jego opisie czy aby na pewno jest on w danym wypadku dobry ;) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
9 godzin temu, Jqmey napisał:

Pierwszy mod z tych, których podałeś jest bardzo ograniczony: jedyne opcje jakie posiada to definiowanie regionów, zapisywanie stanów regionów i ich przywracanie. W żadnym stopniu nie można go nazwać WorldGuardem dla single playera.

Drugi mod nie dość, że jest na niezwykle starą wersję Minecrafta, to jeszcze wymaga zainstalowania pluginu WorldGuard, a więc całkowicie dla single playera odpada.

W przyszłości przed wysłaniem linka do pierwszego lepszego moda sprawdź w jego opisie czy aby na pewno jest on w danym wypadku dobry ;) .

A mógłbym wiedzieć na jaką wersję ten mod?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Gość
9 godzin temu, x_Czerwony_x napisał:

A mógłbym wiedzieć na jaką wersję ten mod?

Z podanych przez ciebie modów pierwszy jest dla Minecrafta 1.10, a drugi dla Bety. Niestety tak jak już pisałem, ich funkcjonalność w żadnym stopniu nie jest w stanie dorównać WorldGuardowi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
15 godzin temu, Jqmey napisał:

Z podanych przez ciebie modów pierwszy jest dla Minecrafta 1.10, a drugi dla Bety. Niestety tak jak już pisałem, ich funkcjonalność w żadnym stopniu nie jest w stanie dorównać WorldGuardowi.

Pytam się na jaką wersję mam znaleźć moda -.- 

EDIT: Nie wiem czy przypadkiem Single Player Commands mod nie zawierał w sobie WorldGuarda. Chcesz to sprawdź

Edytowane przez x_Czerwony_x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...