Skocz do zawartości
Batman_Joker

FantasySpawn

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

Witajcie, z tej strony Batman_Joker a dziś do przedstawienia mam Spawn na serwer EasyHC o lekko fantastycznym stylu budowania. Motyw ze szkła ilustruje cząstki magii żółta świata ludzkiego a niebieska Netherowego. Na spawnie znajdują się stoniarki ,portal do netheru ,enchant ,administracja ,kowadła i sklep NPC.

Zapraszam do Zainstalowania i korzystania z mapy :).Budowałem go ok. 2H. Pozdrawiam

Kilka Screenshotów:

Spawn_EasyHC_1_by_Batman_Joker.rar

Edytowane przez Batman_Joker
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się ten spawn, jeżeli będę zakładał serwer mc, to na pewno go użyję. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 21.05.2017 o 17:13, HeezQ napisał:

Podoba mi się ten spawn, jeżeli będę zakładał serwer mc, to na pewno go użyję. :)

Bardzo proszę, wersja 1.7.10 jak coś. będzie więcej takich myślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez urazy jednakże nie jest to praca najwyższych lotów, lub jakby to inaczej powiedzieć.

Żeby nie było że bezpodstawnie krytykuję:

1. Tak małe mapy na respawny są strasznie szpetne zwłaszcza gdy mają jakąś wysokość. Jak już coś takiego robisz to plz, większe o wiele.
  2. Drzewka są strasznie, przynajmniej w mojej ocenie, niezbyt kształtne i niemożliwe fizycznie, pomimo że jest to fantasy, powiedzmy sobie szczerze, bez przesady. Same liście też dość chaotycznie wykonane, gdybyś dodał trochę czegoś w stylu wystających gałęzi - wtedy było by nawet nawet. A sama kora drzewa, pień, nie umiem tego określić, wybacz, wygląda dość dziwnie, idzie z 3x3 do 1x1, do tego schematycznie wygląda bo jak nie spojrzysz to ten sam wzór bloków na bokach owej kory/pnia, whatever.
  3. Nie rozumiem co obrazuje ta żółta unosząca się rzecz. Dawanie ot tak latających rzeczy nie jest dobrym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi