Skocz do zawartości
Clymoore

MeetGame | Nowy, przejrzysty serwer Discord!

Rekomendowane odpowiedzi

Prezentacja jest dosyć ładna, nie ma do czego się przyczepić. Co do tego Bota, to ciekawe nawet, ale nie wiem - czy czasem często nie będziecie mieli problemów z nim, bo boty z muzyką 24/7 często je mają, no ale życzę powodzenia w rozwoju discorda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za wypowiedź! Czy będą problemy z botem hmm.. Ciężko mi powiedzieć. Po.1 Jest on w fazie "Beta" Po.2 Działa dopiero od około 3 godzin i jak narazie jest wszystko git! :D Po.3 Nie jest to byle jaki bot wzięty z oficjalnej strony Discord'a tylko nasz bot, który stoi na maszynie ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można tak to nazwać.. Troszeczkę przez ten sentyment związany z TS3. Ten serwer był stworzony z myślą o tym aby nie był skomplikowany, przejrzysty (żeby nowi użytkownicy się nie gubili) i chciałem stworzyć takie fajne community. Music Bot 24/7 faktycznie zaczerpnięte z serwerów TS3 ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Discordzie mamy już 25 członków! W 4 dni tak wiele osób postanowiło dołączyć do naszego community! Dodatkowo wykresy aktywności z dnia na dzień rosną! Zapraszam serdecznie na Discord'a!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj na naszym serwerze napisano ponad 2300 wiadomości! To niesamowity wynik jak na taki mały serwer! Najbardziej aktywne są kanały: #akinator, #slots oraz oczywiście #główny. Zapraszam serdecznie na serwer!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...