Skocz do zawartości
Gość

skarga
ban za nic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam, zgłaszam @Wayneern za danie mi bana bez powodu, ani żadnych dowodów (ban na discord). Napisał tylko, że przejrzał na oczy. Zgodnie z karami na discord powinienem mieć warny, a nie natychmiastowego bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Po tym co robiłeś tutaj ban ci się należał. Proszę jeszcze o bana dla tego czegoś na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Cytat

bez powodu

Jest powód, miałeś się zmienić, ale tego nie zrobiłeś, więc zostałeś zbanowany przez @Wayneern.

20 minut temu, ivall napisał:

żadnych dowodów

Niewymagane w przypadku ponownego nadania bana z tym samym powodem.

Cytat

Zgodnie z karami na discord powinienem mieć warny, a nie natychmiastowego bana.

Zgodnie z naszymi danymi z archiwum złamałeś regulamin zbyt wiele razy, więc nie opłacało się Administracji serwera Discord McAdmins nadawać ostrzeżeń, więc zostałeś zbanowany.

Pozdrawiam,

Zespół Prawny IDailyGaming

Edytowane przez Miles
  • Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostałeś ponownie zbanowany, bo twoje zachownie nie zmieniło się. Nie dość, że jeszcze niektórych wkurzałeś, to jeszcze śmiałeś innych straszyć banami. Warna otrzymałeś jednego, jednak wraz z Administracją stwierdziliśmy, że to bez sensu ciebie trzymać dalej na discordzie, skoro masz tak dalej się zachowywać. Dawaliśmy ci wiele szans, ale teraz przejrzeliśmy na oczy, że źle zrobiliśmy dając tobie unbana. Dodatkowo - pragnę podkreślić, że to był kolejne odbanowanie, więc mogłeś się skapnąć, że jeden jakiś twój wybryk, to będzie ban. Fakt, nadałem ci wtedy warna, ale po dalszej dyskusji z administracją, stwierdzono, że nie warto tobie dawać warny, które ci i tak nic nie robią.

A jeżeli nadal masz twierdzić, że zostałeś zbanowany bez powodu, to moim zdaniem - ty nie patrzysz na to co robisz, tylko robisz tak, jakby wszystko było twoje. Co potwierdzają groźby banami do innych osób. Kilka dram już się nawet potoczyło. Wszystko jest do przeczytania tutaj, jakie zdanie mają inne osoby na twój temat:

https://mcadmins.pl/topic/14465-ivall/

Także, ja nic nie mam od siebie do dodania. Jedynie to - że ban jest w 100% prawdziwy. My ci dawaliśmy dużo szans, ale tego już za wiele.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...