Skocz do zawartości
GTARP.PRO

Podania o wizę

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (IC):Michael Madrid
2. Wiek (OOC):15
3. Doświadczenie w RP:Grałem na różnych serwerach np:PLAYFORRP
4. Krótka historia postaci: Postać ta urodziła się Moskwie, jednakże gdy był mały (3 lata) wyjechał wraz z rodzicami do stanów w poszukiwaniu lepszego życia. Nie miała ona większych problemów z reszta swojego młodocianego życia, był on normalnym chłopakiem bez większych problemów za młodu. Gdy Był już nastolatkiem poznał on swoja przyszła żonę, oraz pragnął z nią spędzić cale swoje życie. Była by ona charyzmatyczna oraz otwarta dla świata (osób trzecich) jednakże w środku skrywała by ona mroczny sekret przez który jest ona żadna zemsty oraz dokonania sprawiedliwości na własna odpowiedzialność. Postać ta miała by na imię Michael Madrid oraz miała by w sobie polowe cieplej ukrainskiej krwi oraz polowe zimnej rosyjskiej krwi. Szuka ona zabójcy swojej ukochanej zony, Katriny. Gdy Michael wracał do domu zastał on ciało swojej pięknej i jeszcze cieplej zony z karteczka o treści: "Znajdź mnie a zyskasz odpowiedz". Od tamtej pory Michael postanowił rozpocząć poszukiwanie zabójcy dopóki sam nie będzie miał jego krwi na rękach. Będzie on musiał brać udział w handlach narkotyków, nielegalnych wyścigach nocnych Gdy wkońcu znajdzie zabójcę, wymyślił plan doskonały wraz z poznanymi już osobami oraz wyprawi pogrzeb swojej zonie. 5. Pomysł na postać: Michael jest miłośnikiem motoryzacji.Michael zostanie gansterem lub mechanikiem gdyż interesuję się samochadmi oraz wszystkimi idnnymi pojazdami.6. Dlaczego Ty:Myślę że się nadaje gdyż dużo grałem na serwerach i wiem jak odgrywać myślę że się nadam 7.Link do steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198845254313/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę