Skocz do zawartości
GTARP.PRO

Podania lscm

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick (IC) Michael Santiago
2. Nazwa steam: LEX
3. Wiek (OOC) 16
4. Doświadczenie w pracy jako mechanik:Na serwerze byłem szefem mechaników i sprawdzałem sie w tym zawodzie bardzo dobrze.
5. Dlaczego Ty: Ponieważ lubie motoryzacje i i dobrze odgrywam role mechanika
6. Czy jesteś na White-List:Nie ale zaraz zloże podanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick (IC): Johny Walker
2. Nazwa steam: Ucznik
3. Wiek (OOC):16
4. Doświadczenie w pracy jako mechanik: Pracowałem już w tym fachu na innej wyspie bardzo długi czas i posiadam całkiem duże doświadczenie.
Dlaczego ty: Poniewaz jestem osoba mila i pomocna, ktora bez problemu potrafi nawiazac kontakty z innymi ludzmi.Uwazam, ze w zawodzie mechanika jest to rzecz bardzo wazna aby nawiazac dobry kontakt z klientem. Ponad to  bede mogl  pomagac ludziom w naprawie ich ukochanych maszyn, a przede wszystkim doradzac im w tym co kocham robic najbardziej czyli tuning samochodow.Tuning jest dla mnie rzecza ktora kocham i daje mi to bardzo duzo frajdy.W branzy tej posiadam calkiem duze doswiadczenie co ulatwi mi prace w tym fachu. Mysle ze klienci beda zadowoleni z moich uslug mechanicznych i beda wracac ponownie zadowoleni z usmiechem na twarzy. Nie odwalam maniany i potrafie odgrywac RP.
6. Czy jesteś na White-List: Jeszcze nie, ale zaraz mam zamiar zaczac pisac podanie o wize.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick (IC): Andrew Riggs 
2. Nazwa steam: Mercy :https://steamcommunity.com/id/steamultix/edit  Jesli nie znajdziecie 
3. Wiek (OOC):15 + mutacja 
4. Doświadczenie w pracy jako mechanik: Jako mechanik pracowalem na paru innych wyspach takze ogarniam te sprawy w 100%.
Dlaczego ty: Sadze ze najlepiej sprawdze sie na posadzie mechanika poniewaz kocham tuningowac auta.Lubie prace mechanika za to ze jest taka unikalna takze jesli bym sie dostał bym to wykorzystal w dobrym celu
6. Czy jesteś na White-List: Jeszcze nie ma mnie na wl ale mam zamiar pisac podanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick (IC) Juri Molotov
2. Nazwa steam: JURI
3. Wiek (OOC) 15
4. Doświadczenie w pracy jako mechanik:Byłem już mechanikiem na innych serwerach myślę że poradze sobie na nowej wyspie w starej roli.
5. Dlaczego Ty: Myślę że mam duże doświadczenie dobrze odgrywam i lubie motoryzacje
6. Czy jesteś na White-List:Nie ale zaraz zloże podanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nick (IC) Kami LaQuez
2. Nazwa steam: Kami
3. Wiek (OOC) 14,5
4. Doświadczenie w pracy jako mechanik:Na jednym z serwerów byłem juz mechanikiem i kazdy mnie chwalil ;D
5. Dlaczego Ty: Poniewaz lubie motoryzacje i pomagac innym 
6. Czy jesteś na White-List: Zlozylem juz podanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.