Skocz do zawartości
Kuba6850

Przejęcie projektu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak mogliście już zauważyć serwer nie działa od kilku dni. To co działo się tam w ostatnim czasie to po prostu jeden wielki absurd. Otrzymywałem od was masę skarg na fatalną administracje jak i członków LSPD.

Administracja była pouczana przeze mnie tyle razy że aż głupio było mi się powtarzać, to samo w sumie z @everyone na discordzie, 10 pingów na godzine w tym prawie wszystkie z tą samą wiadomością chyba nie jest czymś normalnym. Przez opis wszystkich skandali jakie się tam działy straciłbym za dużo czasu. Ostatni był chyba najgłupszym, z dnia na dzień gdy serwer był pełny, użytkownicy stracili do niego dostęp aż do teraz. Czym było to spowodowane? nasza cudowna amatorska administracja (składająca się z 5 właścicieli i z 10 innych członków), do której dobre rady nie docierają postanowiła że użytkownicy będą mieli wyczyszczoną bazę danych oraz cała paczka serwerowa zostanie zamieniona i skonfigurowana przez osobę która ledwo wie co to jest baza danych, która nie potrafi używać phpmyadmin i na dodatek myli protokoły ftp z sftp - właśnie ktoś taki otrzymał roota i dostęp do całego vpsa. Wszystko to było po to żebym nic nie robił, żebym sobie odpoczął bo 2h poświęconej pracy na serwer to za mało. Przed oddaniem dostępu chyba z 5 razy mówiłem że jest to beznadziejny pomysł i serwer ostatecznie będzie trzeba stawiać od nowa. Ich reakcją oczywiście było "xD" i nic więcej. No i stało się, teraz wszyscy mają ból dupy bo tak jak obiecałem nowa paczka = nic nie pomogę przy konfiguracji. Nowy technik nie radzi sobie od kilku dni z samym plikiem .sql

W czymś takim po prostu nie da się wysiedzieć, postanowiłem więc od nich odejść i samemu kontynuować serwer. Domena, prawa do logo, forum, pliki, baza danych, odpowiednie umiejętności oraz pieniądze mi wystarczą ;)

a jak ma się obecna ekipa?

image.png

oczywiście idealnie, tak bardzo się martwię co będzie dalej ze mną!

Drodzy gracze, niczego obawiać się nie musicie, wszystko przywrócę osobiście, na serwerze zacznie panować ład i porządek i przede wszystkim odpowiedni rozwój.

Więcej info + nowy discord dziś wieczorem. Jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej to pisać w tym temacie lub na discordzie 

Kuba6850 #4414

• Lubię to! 7
  • Dzięki! 2
  • Smutek 1
  • Kappa 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tyle, że największym problemem był Discord, który codziennie miał duża ilość powiadomień poprzez używanie everyone jak i here. W 3 dni udało się zrobić 31 pingów. Po prostu moim zdaniem trzeba dobierać Rozważnie Administrację, nie brać osób, które najmniej się na tym znają - skutkiem jest właśnie to, co dzisiaj się dzieje z gtarp. Tyle, co mam do powiedzenia na ten temat, bo tylko tyle moge, jako były zwykły użytkownik Discorda. Życzę powodzenia na dalszej drodze w rozwoju GTARP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Mateusz Technik napisał:

Ojebałeś centuriona na kase na skrypty i się tym chwalisz gratuluje

To wersja tobie znana, wiesz jaka byla prawda?

zaczelo sie od tego ze za 150 zl wcisnal nam gotowa paczke "dunko" ktorej sam nie umial obslugiwac i podal sie za jej autora

Pozniej z tych 150 oddal chyba 100 zl i to poszlo na wspolne skrypty od nowego technika i na wspolna maszyne ktora jest do teraz

@Mateusz Technikty jestes tym programista ktory mowil ze esx_voice ( https://github.com/ESX-Org/esx_voice ) jest twoje i autorskie? :)

ahh ci programisci fivema, dla nich autorskie znaczy czasem przerobione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kuba6850 napisał:

To wersja tobie znana, wiesz jaka byla prawda?

zaczelo sie od tego ze za 150 zl wcisnal nam gotowa paczke "dunko" ktorej sam nie umial obslugiwac i podal sie za jej autora

Pozniej z tych 150 oddal ze 100 zl i to poszlo na wspolne skrypty od nowego technika i na wspolna maszyne ktora jest do teraz

To jeżeli to była wspólna to czemu mu zabrałeś, zwykła kradzież i tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Mateusz Technik napisał:

To jeżeli to była wspólna to czemu mu zabrałeś, zwykła kradzież i tyle

Co mu zabralem? dostal od terminatora download a to czy juz go wykorzystal czy nie to jego sprawa, nadal moze do niego napisac - byle zeby tej paczki nie sprzedawal bo bedzie nie ciekawie jak terminator sie o tym dowie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczytalem sobie, nawet konta nie zdąrzyłem zrobić :P 

jednym słowem niech szmaciury wy**********ą bo ich argumenty są naprawde ch****e

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Garnek

Co prawda ja nie gram w GTA V, bo nawet go nie mam mimo że bym chciał, to jednak życzę powodzenia przy realizacji, i jak kupię, to może nawet zagram u Ciebie. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta kłótnia moim zdaniem już pokazuje sam obrót spraw, oraz prawdziwość poprzednich "Właścicieli" | "Administratorów" GTARP. Dla mnie jedynym wkurzającym faktem, był spam na Discordzie, to było już żałosne. Ja rozumiem, że coś upadło, ale nie patrzcie na to z perspektywy "różowych okularów", że wszystko jest git itp. Bo nie jest wszystko dobrze, patrząc na pisma, jakie pisała Poprzednia Administracja GTARP. Tyle już co mam do powiedzenia. Zacytuję to samo, co użytkownik wyżej:

24 minuty temu, Garnek napisał:

Co prawda ja nie gram w GTA V, bo nawet go nie mam mimo że bym chciał, to jednak życzę powodzenia przy realizacji, i jak kupię, to może nawet zagram u Ciebie. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

tak to jest jak się bierze nieprofesjonalnych ludzi do ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekipa, która nazywa siebie "dorosłymi", oraz nazywa Kube fałszywą osobą. Jedyne na co mogę im wysłać dotacje, to słownik ortograficzny. Nie pozdrawiam. ekipa.PNG.224e2fdc5f6f3b63e8ac7c87047f7027.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... a mnie nawet na steamie zbanowali...

Edytowane przez kosa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahaha a waterek jak się rządzi nie dał ani grosza na serwa a uważa się za właściciela :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi