Skocz do zawartości
Ozi

Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 3 Godziny
Spis Twoich kar: żadna
Opis Twojej osoby: Cześć! Jestem Klaudiusz, mam 15 lat. Interesuje się Komputerami, Uwielbiam Gry. Często Oglądam Anime, Potrafię Się dogadać z drugim człowiekiem.
Metody kontaktu: Discord, Fb
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? Posiadam ale nie dołaczyłem
Dlaczego akurat ty? Myślę, że sobie poradzę, Posiadałem Helpera przez 4 miesiące, z Moderatorem może być troszkę gorzej, ale napewno sobie poradzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy się chcę to usunąć, gdyż zdaje sobie sprawę z tego że trzeba mieć staż na serwerze, Tylko nie bardzo wiem jak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto masz od 19 godzin, a odpowiedzi tylko dwie (ten temat). Dorzucę do swojej wypowiedzi jeszcze to:

19 godzin temu, Impression napisał:

Od kiedy Niektore wyrazy Piszemy duza Litera tak O? Nie znam cie, nie ma cie na discordzie. Na nie

Poprawiłeś te litery, ale ja na razie jestem na nie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestes swiezym uzytkownikiem i juz zakladasz rekrutacje na moderatora? Radze zebys zaznajomil sie z forum, posiedzial troche, popisal pare postow byl poprostu aktywnym.

Jesli chcesz miec moderatora rob to co ci napisalem wyzej a napewno administracja bedzie inaczej na ciebie patrzyla. 

Bo tak masz praktycznie tylko 2 posty jak dobrze patrzylem na naszym serwerowym discordzie cie nie ma i jak mamy sie dowiedziec czy jestes osoba zaufana? Tez umiem napisac w rekrutacji ze jestem osoba taka siaka czy owaka a pozniej inaczej wyjdzie w praniu.

Na ta chwile jestem na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi