Skocz do zawartości
Gość Garnek

ZAAKCEPTOWANE Garnek - Podanie na Moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Garnek

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): W sumie to mogę i nawet na cały etat!

Spis Twoich kar: Nie byłem nigdy karany, broń Boże, regulamin jest po to by go przestrzegać

Opis Twojej osoby: Lat 22, Warszawiak, niestety nie od urodzenia, a od 2 lat, bo tyle mieszkam w tym uroczym mieście. Pochodzę z Torunia, to taka wieś pod Bydgoszczą. Jestem osobą pozytywnie zakręconą. Jestem, pewnie i tak nikogo to nie obchodzi ojcem dziecka, ale nie mam z nim żadnego kontaktu, z moją byłą też. 

Metody kontaktu: Poprzez Discorda: Garnek#9464, PW na forum, Steam (Szifter).

Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda?: Oczywiście, że tak. Discord to podstawa w tym przypadku

Dlaczego akurat ty?: Dlaczego? Jestem osobą doświadczoną w moderacji forum, zarządzać również umiem. Zawsze wykazuję się sumiennością oraz zaangażowaniem w to co robię. Jeśli chodzi o doświadczenie to właściciel kilku forów o przeróżnej tematyce, administrator na kilku mniejszych oraz moderator na sk***t.pl. Do swej pracy wkładam również dużo serca, bo lubię tak naprawdę pomagać innym i dbać o porządek. Strasznie nie lubię gdy ktoś łamie regulamin, zwyczajnie nie karam surowo, ale jak jest już to nagminne łamanie regulaminu to wtedy wypada zaostrzyć kary dla takiej osoby. Wykazuję się również dojrzałością i kreatywnością, co chyba jest ważne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...