Skocz do zawartości
Dnalrehtuz

Podanie na moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): od czterech do pięciu godzin.
Spis Twoich kar: jeszcze nie wyżebrałem żadnej :kappalul:.
Opis Twojej osoby: jestem bardzo kompaktowym (:kappamikolaj:) użytkownikiem MCAdminsów , ponadto potrafię programować w: Node.js, HTML, CSS, JavaScript,
    PHP oraz Skript, którego nie zareklamuje z dość oczywistych przyczyn :kappawall: (stawka 2 cebuliony za godzinę :hajsppa:). Mam na imię A CO CIĘ TO OBCHODZI  Mikołaj i mam 18 lat :kappalike:. Zawsze staram się o to,
    aby nie robić sobie wrogów i dbam o brak konfliktów w czasie pracy (i nie tylko w czasie pracy :kappaban:). 
Metody kontaktu: Discord; [email protected]; prywatna wiadomość.
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord oraz, czy dołączyłeś do forumowego Discorda? tak; tak.
Dlaczego akurat ty? Moim zdaniem powinienem zostać moderatorem, ponieważ jestem osobą miłą i kulturalną. Dbam o ortografię, interpunkcję i znaki diakrytyczne (chyba widać :bezkappy:).
    Czy mnie wybierzecie na moderatora? Tego nie wiem, ale myślę, że mam, chociażby najmniejsze szanse na uzyskanie tego stanowiska. Bardzo zależy mi na tym,
    aby dbać o MCAdmins, ponieważ owe forum powinno „rozwinąć swoje skrzydła i dolecieć” do poziomu innych większych forów. I tu nasuwa się pewne pytanie.
    Czy jest sens dać mi szansę na zdobycie tego stanowiska? Myślę, że tak. Spróbuję to uzasadnić kilkoma argumentami.

Pierwszy z nich związany jest z moim doświadczeniem w obsłudze Invision Power Board. Otóż miałem już styczność z owym silnikiem forów i to nie raz. Jest to moim zdaniem|
    jednym z najlepszych silników forów pod względem używalności i wyglądu. Jest także dość łatwy w obsłudze, więc powinienem poradzić sobie z obsługą go bez najmniejszych problemów.

Drugim moim argumentem jest to, że jak już wcześniej wspomniałem, znam się na interpunkcjach (...) i wielu innych rzeczach, o których ludzie z reguły zapominają
    podczas składania zdania w całość.

Nie mniej ważną rzeczą potrzebną do bycia moderatorem jest dobry internet, który posiadam :kappafail:

Edytowane przez Dnalrehtuz
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawe ladne napisane podanie aczkolwiek no za duzo tylko linkow :kappa:

Napisze krociutko widac po twoim podaniu ze jestes ogarnietym uzytkownikiem ktory chce zrobic cos dobrego dla forum. Bardzo fajne argumenty tez wymieniles dlaczego akurat ciebie mamy wybrac ale wiadomo kazdy moze sobie tak napisac zobaczymy jak wyjdzie w praniu:kappa:

Jedynie do czego sie moge uczepic i pewnie wiesz nawet o co mi chodzi ze no dopiero aie zarejestowales. Spokojnie wiem ze na serwerowym discordzie juz dawno byles no ale ja mysle ze to jest troche za malo i na forum cos mogles tez porobic. No ale moge sie mylic nie zawsze mam tez racje.

coz jestem na tak i mam nadzieje ze bede z toba wspolpracowac w ekipie moderacji c:

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi