Skocz do zawartości
Yukine

Podanie na moderatora

Rekomendowane odpowiedzi

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): W dni robocze 6-7 godzin + nocki, a w dni wolne do 12 godzin + nocki.
Spis Twoich kar: Wydaje mi się, że nie byłem karany, ale zawsze mogę się mylić.
Opis Twojej osoby: Mam na imię Mateusz i mam 12 lat. Pochodzę z zachodniej części Polski (woj. lubuskie). Interesuję się grami, muzyką, jazdą na rolkach, oglądaniem Anime, czytaniem (najczęściej mang). Od kilku miesięcy choruję na depresję. Ze względu na to zrobiłem grupę na FB, która miała na celu pomagać osobom z problemami. Niestety, gdy było na niej ok. 1200 członków została ona zamknięta. Jestem też ogromnym fanem Japonii! ^^
Metody kontaktu: Discord: Yukine#7819
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie): Tak :)
Dlaczego akurat ty?: Jestem osobą odpowiedzialną, która mimo swojego młodego wieku wie co robi i pozwala innym na upomnienia oraz wytykanie błędów.
Jestem cierpliwy oraz spokojny i potrafię dużo wytrzymać. Staram się nie karać ludzi za np. przekleństwa, ale jednak ich upominam (duża cierpliwość). Staram się też pomagać innym oraz słuchać się rad użytkowników forum. Często jestem będę aktywny i mam zamiar brać udział w dyskusjach.

Dodam jeszcze coś od siebie: Rozumiem, że jestem mało aktywny, mam mało reputacji, mało postów. Rozumiem wszystko co wam się nie podoba, ale to można zmienić. Jeśli się postaram mogę odpowiadać na wszystkie wątki w krótkim czasie. Jeśli czegoś nie wiem mogę się nauczyć. Bardzo proszę o szansę.

Edytowane przez MaticzekYTPL
Edytowałem błędy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi