Skocz do zawartości
PUTAMADRE

ban na 3 dni

Rekomendowane odpowiedzi

mam bana za  nie odgrywanie bólu na 3 dni odgrywałem ból bo dostałem tylko w ramie  mówiłem ałaa jak medyk mnie podniósł to musiałem mu pokazać gdzie drugi typ leży bo nie wiedział pokazałem i dostałem bana proszę o odbanowanie nick Putamadre

Edytowane przez PUTAMADRE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to tak, campiliście na pralni, gdy gościu Was rozwalił to, medyk Cię podniósł, a Ty zacząłeś biegać i zamiast odgrywać jakiekolwiek obrażenia to Ty darłeś się do medyka, że Twój ziomek jest na dachu. Do tego dochodzi to, że wszyscy gadaliście razem na radyjku, a w gierce tym bardziej nie widzieliśmy, żebyście chociaż słuchaweczke mieli. Moglibyśmy się przyczepić do naprawdę dużej ilości rzeczy, ale stwierdziliśmy, że tylko za to damy. Ban słuszny, jestem przeciw UB tym bardziej, że wcześniejszy unban został dany na ślepo po takim fail'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak biegłem bo chciałem pokazać gdzie jest mój kolega a chyba nie trzeba miec słuchawkę jak gadamy przez radio a to że kampiliśmy to możemy chyba bo to czerwona strefa prosze o odbanowanie już tak nie zrobię

Edytowane przez PUTAMADRE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi