Skocz do zawartości
devPasti

devPasti | Usługi graficzne | Zabezpieczenia | Edycja szablonów

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj użytkowniku,

Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym graphic designerem. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować?

• Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne.
  • Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery).
  • Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne).
  • Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne...
  • Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety, wszelakie napisy i tak dalej...
  • Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne...
  • Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne...

Zabezpieczenia (głównie silnik MyBB) / Edycja szablonów:

• Optymalizacja silnika pod względem przyśpieszenia działania strony,
  • Pełne zabezpieczenie forum przed niechcianymi atakami i włamaniami (głównie zabezpieczenia które nie pozwolą dostać się do plików, panelu administratora, przeprowadzić ataków, cloudflare i kilka innych sposobów),
  • Przygotowanie szablonu dla Twojej strony internetowej (głównie pracuje na silniku MyBB), 
  • Poza powyższymi usługami, oferuję również pomoc przy doborze hostingu dla Twojej strony - głównie pod względem wydajności, ceny i opinii, konfiguracja i podpięcie domeny pod Twój serwer, przygotowanie strony do działania (pełna instalacja forum i jego konfiguracja)

Jak się ze mną skontaktować?

48d11a74812723.5c3b61c70cd2c.png

d79ebc74661283.5c379b9ca9709.png

eEBWIYE.png

610e5172456591.5be864c7dfa71.png

XAfn12T.png Kx68sEp.png

Wsywi2Y.png

OALKV43.png 

uUPlQGO.png

mXyfR3g.png   sB9wchT.png

LgItM3t.png

DrK7a20.png