Skocz do zawartości
mujstarysprężarka

Perm za życie prywatne NoOnlyJoke

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej ownerzy wiedzą co się stało ale dla formalności.

Nick: FaceIt Lvl 10 Trust me

Powód bana: Obraza Administracji, Wpierdalanie się w życie z butami (XDDDD)

Na ile: Kurwa na zawsze

Bana bezpodstawnie nadał: OnlyNoJoke

Się chyba trochę rozpisze bo to jest kurwa żartem co on robi na waszym serwerze. Myślałem, że Kosa będzie bardziej neutralny a jednak. Mimo ilości przedstawionych sytuacji i dowodów gdzie druga strona miała tylko JEDNO POMÓWIENIE nie mogłem liczyć na bezstronność w tej sytuacji - zostałem poprostu wyjebany bo jedyne co usłyszałem po je****j godzinie rozmowy to "Narazie nie masz unbana, zgłoś się za tydzień nara". To, że NoJoke ma moderatora a teraz CommunityMenagera to jest absurd. Osoba, która nie potrafi rozmawiać z ludźmi szczególnie młodszymi od siebie jest wystarczającym argumentem, by ten nie pisatował tu takiej roli. Na dole przedstawię sytuację przedstawione Kosie, dowody dam po 15, ponieważ piszę z telefonu.

1.Riko tepa mnie do siebie, zakuwa mnie, mówi że jedziemy na tame, bierze mnie do McLarena i za*********y 200 km/h po górach - Riko się przyznał do tego, że mnie tepnął do siebie i do FailDrivingu.

2.Nieposzanowanie życia przez policjanta OnlyNoJoke, który dla zabawy wszedł sobie do lspd razem z Noirem i Riko nawet nie przechodząc szkolenia ani nie pisząc podania, bez akceptacji innych. Sytuacja wyglądała tak: Zawijał jednego z naszych więc odegrałem broń długą i zacząłem do niego celować a byłem 4 metry od niego a strunki miałem na krzyku, wszyscy inni mnie słyszeli oprócz NoJokea dziwne co nie XD? Ja do niego ręce, puść go! A ten se wsiada do Lamborghini Policyjnego i myk na komende.

3.Wykorzystywanie Uprawnień Moderatora/Trial-Supporta/Administratora. Był napad a ja byłem snajperem, działo się to wtedy gdy samowolnie poszli sobie do Lspd. Był napad byli zakładnicy a oni wj****i się na pełnej pi****e więc odstrzeliłem 3 i tylko tylu ich było, moi wspólnicy już na luzie kończą napad gdy tamci nagle dają sobie revy i wpierdalają się z impetem bez odgrywania pod pretekstem, że nie wiedzieli, że był tam snajper gdzie napastni nie ma przymusu informować dodatkowo potem jeden z napastników powiedział jak leżeli jeszcze " dobrego mamy snajpera haha" więc trochę kurwa nie w porządku.

4.Wykorzystywanie revów v2 przez OnlyNoJoke. Był napad na konwój, ten brał w nim udział jako napastnik, dostał kulke się poskładał i nie miał prawa się revać, po zabiciu wszystkich ten się reva i sp******a z miejsca zdażenia.

5. I teraz chyba jedno z ważniejszych i brudnych zagrywek NoJokea, dawanie reva swoim ziomkom z mafii jak jeszcze w niej był. Sam byłem świadkiem i sam nieraz dostawałem reva. Sytuacja wyglądała tak, jechaliśmy ekipą na opium, któryś z nas padł więc dokańczali przeciwników a jemu dawał reva i jechaliśmy na zioło, na ziole jak dostałem ja i Noir też dostaliśmy po revie i na przetwórnie opium odrazu. Only wie że tak było, ja wiem, że tak było i wy też wiecie o takich zagrywkach. Skąd ma kase też raczej wiecie a jeżeli nie to wam powiem, od CZITERÓW, zawsze rozdaje je między ekipą, wiem bo sam łącznie tak o dostałem 10 milionów, nie tylko ja tak dostałem, bo PONAD 15 osób... 15 pi*********h osób dostało kurwa conajmniej tyle co ja.

Only mówi, że mam ból du*y oto, że mnie wy*****ł a zanim napisałem na niego skargę ( bo po napisaniu za to mnie wy*****ł) wiedziałem, że tak się to skończy.

Wiecie, że Riko kopiuje kase, wiecie, poprostu o tym wiecie a ja cierpie zato że gdy mnie chciał spuścić z tamy powiedziałem IC "pi****l się kurwo" jako ostatnie słowa mojego bohatera. Prywatnie do Joka nic nie mam bo gdyby nie to, że mu odpierdala byłby najlepszym supportem. Niestety tak nie jest, mam nadzieję, że ten który to czyta, zrozumie mnie jaki człowieka, nie jako gracza, nie jako oskarżyciela, ale jako zwykłego szarego człowieka, który po dniu pracy ma ochotę pograć i się zrelaksować, który też ma prywatne życie. Dlatego odpowiedz mi, czy mam cierpieć tylko z pobudek prywatnych, bo przedtem nie mieliśmy problemów, ani w RP ani prywatnie, dopiero po mojej skardze... Nie wiem kto to czyta, nie wiem kto będzie to rozpatrywał, ale mam nadzieję, że będzie neutralny, że spojrzy na to jak człowiek.

Dziękuję z góry za wszystko co zostanie z tym zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StarySprężarka

Dodam jeszcze jako punkt 7.
OnlyNoJoke skasował moje skargi napisane na discordzie na niego jak i również na Riko, nie zostały one rozpatrzone przez żadnego z Ownerów co mnie strasznie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gość StarySprężarka napisał:

Dodam jeszcze jako punkt 7.
OnlyNoJoke skasował moje skargi napisane na discordzie na niego jak i również na Riko, nie zostały one rozpatrzone przez żadnego z Ownerów co mnie strasznie dziwi.

Dodatkowo tam były zdjęcia, które potwierdzały zajście zdarzeń i moją wersję.
Przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+2000 miałem podobnie gdy dostałem permanentny za mulciaka tylko że zmieniłem nick i Avatar a on się wk*****ł bo mi się napad udał (był w lspd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi