Skocz do zawartości
  • 0
flourke

Stary, dobry serwer hardcore.

Pytanie

Uwaga, jestem świadom iż nie jestem ani pierwszym ani ostatnim który porusza ten temacik...

Witajcie forumowicze. Szybciutki wywiadzik środowiskowy.

Propozycja - Hardcore w starym stylu ale co to znaczy?:

- Niziutki drop ze stone

- Ban na 3 dni po śmierci

- Gildie

- Generalnie powrót do starego dobrego "skafa"

Na czy serwer by zarabiał?

Bez żadnych zbędnych pierdół:

- Unbany

- Kolorowy nick

- Ew. Rezerwacja slota (do przegadania

i to wszystko...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz kilka pytań do was moi drodzy!

Q | No.1: Serwer byłby początkowo na 1.8. Co wy na to?

Q | No.2: Opyla się robić coś takiego? Grałby ktokolwiek? Jest ktoś chętny na taki powrocik na stare śmieci? Serio, żadnych j****ch vipów.

Q | No.3: Jakieś propozycje od was. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

1. Ta wersja jest lekko przestarzała, więc wątpię by ktoś wbił... Ale zawsze warto próbować!
2. Ja mógłbym zagrać, jestem za.
3. Ja swoich nie mam, co do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Szczerze taki serwer by już nie wypalił ( byłem na dużych serwerach technikiem oraz właścicielem ) 

To nie może być stary skkf ponieważ tak jak mówię by to nie wypaliło teraz za dużo osób gra w te serwerki easyhc, mediumhc, i mega drop a taki hardcore by już na serio nie wypalił ponieważ dużo osób odeszło w 2015 z minecrafta ( jeżeli byś chciał zrobić coś podobnego to ja bym ci zaproponował większy drop ( gracze są przyzwyczajeni ) a po za tym jeżeli ban na 3 dni to już wogóle przesada max na 1h ponieważ jak by to trwało 3 dni to by to nie wypaliło bo by ludzie odchodzili a po za tym teraz bana dostajesz na 3 dni za np. wspomaganie celowania ( kill aura tak zwana )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

1. Wersja 1.8 jest przestarzała, idźmy w kierunku rozwoju, a nie zatrzymujmy się na czymś co hamuje ten rozwój.
2. Jeśli na wersji 1.8, wątpię. Aczkolwiek mogę się mylić
3. Nie mam żadnych propozycji. Jedyna moja prośba jest taka, że jak masz już robić to rób, a przynajmniej staraj się robić autorskie pluginy/skrypty, a nie wrzucisz paczuszkę i serwer gotowy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Q1: Tak jak poprzednicy napisali, 1.8 jest już starą wersją i używa się jej tylko do tego, by zezwolić innym na wchodzenie z tej wersji na serwerach. Używanie 1.12.2 nie jest złe, bo są pluginy na PvP z 1.8 także no, nie byłoby tragedii jeżeli chodzi o hardcore.

Q2: Powiem szczerze: teraz wszystko opanowało "izihace". Taki Hardcore byłby na pewno nostalgią dla innych. Grałbym, gdyby takowy powstał (w sumie, tak czytając to teraz mam chęć na budowanie coś w stylu hardcore, spawn xd).

Q3: Co mogę zaproponować... No w sumie nie mam tutaj nic do dodania. Kieruj się swoimi własnymi pomysłami na serwer :)

Ja od siebie tylko dodam, że życzę powodzenia, jeżeli taki serwer powstanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...