Skocz do zawartości
xMrDark69x

Podanie - MrDark69

Rekomendowane odpowiedzi

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie):
Cóż... Trudno określić ile, więc powiem tyle ile zawsze, ok. 2 godzin. Jest szansa że więcej, lecz tego nie obiecuję! Wiadomo, zawsze na to wpływają inne 
czynniki pokroju studiów, na które obecnie chodzę.

Spis Twoich kar:
Obecnie nie posiadam ani jednej z kar na koncie, i nie zamierzam posiadać gdyż jestem bardzo grzeczną osobą i nigdy nie łamie regulaminu oraz rzadko, 
a tak naprawdę nigdy nie przeklinam/wyzywam.

Opis Twojej osoby:
Na imię mi Ignacy, lat mam 16 (rocznikowo 17). Mieszkam w Iławie (Warmińsko-Mazurskie), a dokładniej blisko owego miasta. Lubie jeść wszystko, oprócz 
sałatek. Jeśli mówimy o szkole, to wszystkie oprócz biologii i matematyki przedmioty lubię. W wolnym czasie gram na gitarze, programuję (dopiero 
zaczynam), przeglądam internet (najczęściej YT). Pasjonuje się głównie historią naszego kraju oraz muzyką. Uwielbiam słuchać rapu, i starszej muzyki. 
Jestem bardzo miłą, sympatyczną i szczerą osobą bez łatwego dzieciństwa, babci i dziadka nigdy nie poznałem a ojciec umarł mi kilka miesięcy po moim 
urodzeniu... 

Metody kontaktu:
Jestem gotów komunikować się przez GG, Discord. Nie jestem w posiadaniu sprawnego mikrofonu, dlatego głosowe kanały odpadają.

Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie)
Tak, posiadam konto DISCORD i dołączyłem do forumowego discorda.

Dlaczego akurat ty?
Chciałbym pomóc w rozwoju FORUM, które ma potencjał. Uważam, iż jestem gotów pomóc w pilnowaniu serwera i użytkowników gdyż posiadam wystarczająco 
dużo czasu. Jestem odpowiedzialny za swe czyny, oraz nie jestem agresywny. Zawsze będę w stanie pilnować użytkowników, by nie łamali regulaminu forum.
Nigdy nie staje po żadnej stronie kłótni, jeśli nikt mi niczego nie udowodni. Potrafię zakończyć spór między trzema osobami, nie biorąc w niej udziału,
co uważam za coś, przez co MCAdminsPL może być bezpieczne od kłótni.

COŚ ODE MNIE:
Wiem, że mam mało postów, znikomą reputacje, ale jestem gotowy się poprawić. Zawsze będę robić wszystko najszybciej jak się da, byle pomóc. 
Edytowane przez xMrDark69x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy powinienem się tu wypowiadać, ale ja bym mu dał szanse

+ Ładne podanie

+ Czas spędzony na forum

+ Jest gotowy na bycie w moderacji

- Mikrofon

+ Wiek

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi