Skocz do zawartości
ivall

skarga
Skarga na HezquPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: HezquPL

Powód zgłoszenia: Użytkownik ten przedłużył mi bana na discordzie mcadmins z 7 dni na perma, za to, że wyraziłem swoją opinię o nim na innym serwerze discord, sam HezquPL parę dni temu twierdził, że priv to nie jest mcadmins, a teraz przedłużył mi bana za wyrażenie własnej opinii (z którą nie wszyscy muszą się zgadzać) na innym serwerze discord. Dodatkowo użytkownik ten kłamał i wyzywał mnie na priv (dowody niżej). Miałem wylecieć z serwera razem z Ewaldem, nawet napisał, że Ewald ma bana, a okazało się, że nie ma żadnego bana.

Punkt regulaminu (ewentualny):

Dowody:image.png.7598bd59b8f92fa030e8270f6674ff70.pngimage.png.5ed6ad1480d640bac93d10967d635588.pngimage.png.657719fb4b9d660947b143f2cd656573.pngimage.png.c811f9b651a18728413e938dd217e8c0.pngimage.png.1c850c755a958e41918e7f72fea37374.pngimage.png.948c281562f254468e676980d3255985.pngimage.png.cb85e4fd605a3f66991ca5bc80cedb07.png

• Facepalm 4
  • Hmm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce zaznaczyć jedno, że prywatne wiadomości to prywatne wiadomości (nie chce mi się już tobie tłumaczyć). Na siłę próbowałem ci wytłumaczyć KILKA SPRAW spoza mcadmins (m. in mcblog). Bana nie miałeś i tak czasowego (ręcznie musiałbym odbanować, daty nie zapisałem). Na priv cię tylko oceniłem. Od razu: ciekawe skąd doszły do ciebie wieści, że nie ma on bana, skoro nie ma cie na Discordzie, a równie dobrze mogłem wymierzyć karę mu zaraz po tobie? No ciekawe, co nie? 

Zacznijmy od początku: Bana masz za prowokacje @dlawE na discordzie. Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie i nie kozaczył tak mocno (tak, pisanie m. in, że współczujesz jego "dziecku" <jakby miał> + kilka innych sytuacji). Wyrok jest adekwatny do zarzucanego czynu. Ciekawe co ty byś zrobił, gdybym publicznie napisał opinię o m. in. twoim discordzie, ale mniejsza.

Ogólnie - to trochę to jest śmieszne - prowokujesz ewalda, potem ty jesteś "niewiniątkiem" całej sytuacji. To jest po prostu żałosne, gdyby nie prowokowane dalej byś tam siedział, a teraz masz za swoje, niestety.

• Lubię to! 2
  • Facepalm 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, ze PW to nei jest mcadmins. 

Dwa, bylo mowione ze osoba sprowokowana (jesli uda sie ja sprowokowac) i osoba ktora prowokuje dostaje bana. 

Nie udalo Ci sie mnie sprowokowac- tylko ty masz bana, elo.

• Dzięki! 1
  • Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

swoja droga, nie wiem czy ty tego nie widzisz ale serio, nikt cie tutaj nie chce (na mcblogu tez)

• Dzięki! 1
  • Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dlawE Dokładnie, pw to nie jest mcadmins, czyli inne serwery też, więc z jakiego powodu HezquPL przedłużył mi bana? Dodatkowo mogę śmiało wspomnieć, że jesteś faworyzowany, ostatnio napisałeś do mnie "więc stfu" (czyli Shut The fu*k Up) i nie wyleciałeś, a ja napisałem, że współczułbym tobie i twojemu dziecku, ponieważ wątpię aby zostanie rodzicem w wieku 16 lat byłoby fajne tak samo jak bycie wychowywanym przez tak młodą osobę.

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, ivall napisał:

@dlawE Dokładnie, pw to nie jest mcadmins, czyli inne serwery też, więc z jakiego powodu HezquPL przedłużył mi bana? Dodatkowo mogę śmiało wspomnieć, że jesteś faworyzowany, ostatnio napisałeś do mnie "więc stfu" (czyli Shut The fu*k Up) i nie wyleciałeś, a ja napisałem, że współczułbym tobie i twojemu dziecku, ponieważ wątpię aby zostanie rodzicem w wieku 16 lat byłoby fajne tak samo jak bycie wychowywanym przez tak młodą osobę.

bylo mowione, ze dostaje sie PERMA. 

• Dzięki! 1
  • Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem ponownie skarge i moim zdaniem dowody poza mcadmins to nie dowody + większość osób (+support) zgadza się z banem. Ban jest słuszny, więc nie ma co drążyć tematu.

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Hezqu napisał:

Przeczytałem ponownie skarge i moim zdaniem dowody poza mcadmins to nie dowody + większość osób (+support) zgadza się z banem. Ban jest słuszny, więc nie ma co drążyć tematu.

Skoro dowody poza mcadmins to nie dowody to z jakiej racji przedłużyłeś mi bana za napisanie mojej opinii o Tobie na INNYM SERWERZE DISCORD? Dodatkowo myślę, że Pomocnik powinien dawać przykład, a Ty mnie wyzywałeś na priv.

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PW =/= mcadmins, rownie dobrze moge byc inny tu niz na pw, halo? Od kiedy wyzywanie na PW to dowód? XDD. Skoro tak, to 1/2 mcadmins naskrobala sobie i mam ich zbanowac? No chore! XD

Nie przedluzylem bana, bana wlepilem permamentnego, bo nawet daty nie zapisalem. Od poczatku byl permamentny, a tobie "naklamlem" na pw, bym nie tracil czasu na wyjasnianie ci sytuacji, bo ty najwidoczniej w swiecie masz swoje tezy i tylko nimi sie kierujesz, a prawda inaczej wyglada. I taka jest prawda.

Btw. skoro to ja "nie znam zasad"  to moze ty tez nie wyzywaj mnie od randoma i hypokryty, oki?

ivall.png.22b3934e757e4dd5b5fe26003be3a34a.png

xd.png.3e5809b60ce50dfe92b60e0be47ba3ac.png

@Kuba6850 wnoszę o zamknięcie skargi.

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam mnie wyzywałeś Hezqu (zacząłeś mnie pierwszy wyzywać), tutaj widać: image.png.6af9b83966a4459daea027bde54a467c.pngimage.png.2dad5778a86a9b167da976761431a3ea.pngimage.png.b85ad4a5e0ed7ac0f607836a5f25ac48.png

Dodatkowo HezquPL kłamał, najpierw napisał, że ban na 7 dni (na serwerze mca), potem jak dalem o nim zla opinie na innym serwerze discord to napisal, ze mi PRZEDLUZY BANA, a teraz pisze, że to perm od początku, co się nie zgadza z tym co wcześniej pisał.image.png.c55ccc2415842026b9236e77cb9ec719.pngimage.png.ea46dea976acaf979e79add643113e3f.png

Edytowane przez ivall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ivall napisał:

Sam mnie wyzywałeś Hezqu (zacząłeś mnie pierwszy wyzywać), tutaj widać: image.png.6af9b83966a4459daea027bde54a467c.pngimage.png.2dad5778a86a9b167da976761431a3ea.pngimage.png.b85ad4a5e0ed7ac0f607836a5f25ac48.png

Dodatkowo HezquPL kłamał, najpierw napisał, że ban na 7 dni (na serwerze mca), potem jak dalem o nim zla opinie na innym serwerze discord to napisal, ze mi PRZEDLUZY BANA, a teraz pisze, że to perm od początku, co się nie zgadza z tym co wcześniej pisał.image.png.c55ccc2415842026b9236e77cb9ec719.pngimage.png.ea46dea976acaf979e79add643113e3f.png

To tak: 

799369349_ivall-mca.png.69cdba02df1c00ba2053e0a5327623c6.png

Zastraszanie sądem, wielokrotna obraza, fałszowanie dowodów. Człowieku, ty się weź lepiej ogarnij, zamiast zaczniesz wchodzić w poważne rozmowy. Na początku NAS WSZYSTKICH prowokujesz, potem udajesz z siebie niewiniątko i wszystkich zaczynasz oskarżać i zgłaszać. No to nie jest normalne prowokatorze. Ja na twoim miejscu bym po prostu szukał telefonu do specjalistów, by ci pomogli... Na przyszlosc: dawaj pelny screenshot tego, kto zaczal i nie osadzaj mnie o to, bo to TY ZACZALES ZNOWU!

Wracając - dopóki jestem tutaj w moderacji/pomocnikiem, ja ci bana nie zdejmę, a sprawa poszła do Kuby o oczernianie mnie. Skargę powinienem zamknąć, lecz ja poczekam na odpowiedź Kuby - niech zobaczy, co ty tu odwalasz normalnego...

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.08.2019 o 18:07, Hezqu napisał:

Zacznijmy od początku: Bana masz za prowokacje @dlawE na discordzie. Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie i nie kozaczył tak mocno (tak, pisanie m. in, że współczujesz jego "dziecku" <jakby miał> + kilka innych sytuacji). Wyrok jest adekwatny do zarzucanego czynu.

Od tego sie zaczelo i na podstawie tego odrzucam skarge na @Hezqu

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...