Skocz do zawartości
ivall

apelacja
Odwołanie od permamentnego bana na discord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem bana na discordzie na 7 dni za prowkowację (dowód, że 7 dni:image.png.c55ccc2415842026b9236e77cb9ec719.png) Później wyraziłem swoją opinię o HezquPL na INNYM serwerze discord i otrzymałem od niego taką odpowiedź: image.png.3e11f795518bc17fe3c2485be735753e.png. Na początku miał być ban na 7 dni, potem mi przedłużył za wyrażenie o nim swojej osobistej opinii na innym serwerze discord. A dzisiaj co się okazuje? HezquPL twierdzi, ze OD POCZĄTKU jest to permamentny ban, dowód:image.png.ea46dea976acaf979e79add643113e3f.png. Wnoszę apleację o skrócenie bana do 7 dni, czyli 12 sierpnia zostanę odbanowany o godzine 12:40, ponieważ wtedy minie 7 dni od bana.

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pragnę uświadomić ci, że wielokrotnie pisałem na tamtejszym discordzie, że jak jest powód bana z datą - ban tymczasowy, a jeżeli jej nie ma - ban permanentny. Takowej nie ma, więc ban był permamentny. A to, że ja ci na PW napisałem, że 7 dni to chciałem uniknąć większej dramy na Freehoście (już była...), dlatego tak napisałem. Nie mam zamiaru cię upominać, ale po raz kolejny ci napiszę, że nie odbanuje cię za to, co robisz (między innymi sytuacja z dzisiaj i nie tylko). Wielokrotnie zostałem obrażony oraz sam sfałszowałeś jeden screenshot, gdzie napisane jest że niby komuś konto "shackowałem". Nie mam zamiaru ci ufać, bo widzę, by uzyskać swój cel dowody po prostu podrabiasz. Kuba pewnie też nie jest zadowolony tym, że za plecami jego piszesz takie rzeczy o mcadmins (że przeze mnie mca idzie w dół, no serio :P).

Powtórzę: póki ja na mcadmins jestem modem/pomocnikiem, nie zdejmę bana za twoje zachowanie.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Hezqu napisał:

(między innymi sytuacja z dzisiaj i nie tylko). Wielokrotnie zostałem obrażony oraz sam sfałszowałeś jeden screenshot, gdzie napisane jest że niby komuś konto "shackowałem". Nie mam zamiaru ci ufać, bo widzę, by uzyskać swój cel dowody po prostu podrabiasz.

Ale co ma do tego tematu inny serwer discord?

1 minutę temu, Hezqu napisał:

Takowej nie ma, więc ban był permamentny. A to, że ja ci na PW napisałem, że 7 dni to chciałem uniknąć większej dramy na Freehoście (już była...), dlatego tak napisałem.

A mi się wydaje, że po tym jak wyraziłem swoją opinię osobistą o Tobie na INNYM serwerze discord to zrobiłeś to co miałeś zrobić, czyli przedłużyłeś bana z 7 dni do perma.

3 minuty temu, Hezqu napisał:

Kuba pewnie też nie jest zadowolony tym, że za plecami jego piszesz takie rzeczy o mcadmins (że przeze mnie mca idzie w dół, no serio :P).

Może i nie jest, ale to jest moja osobista opinia z którą NIKT nie musi się zgadzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ivall napisał:

Ale co ma do tego tematu inny serwer discord?

A mi się wydaje, że po tym jak wyraziłem swoją opinię osobistą o Tobie na INNYM serwerze discord to zrobiłeś to co miałeś zrobić, czyli przedłużyłeś bana z 7 dni do perma.

Może i nie jest, ale to jest moja osobista opinia z którą NIKT nie musi się zgadzać.

Muszę widocznie wielokrotnie znów pisać... Ban permamenty = w powodzie nie ma daty | Ban czasowy = data w powodzie. Twój powód wygląda dokładnie tak:

1087087078_Beztytuu.png.8b26dc59f517945f192f094218390c40.png

Sam też ci pisałem, że tak będzie (jak ci bana PIERWSZEGO za prowokacje wlepiłem, nawet nie kłam, że tak nie było). Upominałem wielokrotnie was obu, upominałem! Gdybyś przestał pingować co chwilę ewalda i go nękać, to by tej sytuacji nie było. Winny jesteś sam sobie.

Co do 7 dniowego bana - tak jak pisałem, tylko ty to zignorowałeś, bo jakby inaczej - najlepiej narobić kupsko na pomocnika i ominąć ten temat - napisałem ci tak, by uniknąć dramy Hezqu-Ivall-Ewald, ale no cóż - sam ją rozpętałeś prowokując i w pewnym momencie mnie na innych discordach.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesteś rakiem, wy[Ciach, ~Hezqu]

Hezqu

0pkt za słownictwo (ostatnie ostrzeżenie), jednak prosiłbym o opanowanie słownictwa (cenzuruję).

Notatka dodana przez Hezqu

• Lubię to! 1
  • Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, ivall napisał:

Minęło 7 dni, proszę o odbanowanie. image.png.60e7c3eb7ad7e01a045a91e384c37b56.png

Ja już pisałem 2 posty wyżej swoje. Prowokować ci sie chciało, to teraz masz karę. Nie mam zamiaru się powtarzać, mam już serdecznie dość tego wszystkiego, za pewne wszedłbyś i zacząłbyś prowokować ewalda, więc po cholere ten ub? xd. Ja nie dam ci go i tyle, pisałem - z datą ban - czasowy, a bez - perm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BYŁO MÓWIONE ZE DOSTANIESZ PERMA:

https://cdn.discordapp.com/attachments/461946574105214987/609448474936868874/Bez_tytuu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, CodeczeQ napisał:

Ja bym mu perma zostawił...

Ale Ty nie jesteś administratorem, więc to nie Ty decydujesz. 

• Lubię to! 1
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...