Skocz do zawartości
CodeczeQ

Opinia Ivall

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszny jesteś, spłakałeś się na discordzie i uciekłeś, a potem co chwilę prosiłeś mnie o zaproszenie xD. 

Jesteś większym rakiem niż @dlawE choć nie sądziłem, że takiego spotkam.

Na końcu napisałem, że nie wywalę Ci strony, więc nie rozumiem dlaczego napisałeś, że atak nie zadziałał. Dodatkowo polecam pomyśleć o swoim zachowaniu, jak na razie większość z tamtego discorda Cię nie lubi, a ty jesteś narcystycznym dzieciakiem. Masz o sobie ogromne mniemania, choć tak nie jest. Wszystkie twoje strony to template, napisałeś, że potrafisz php w 56% (56% - co to za skala xDD), choć piszesz logowanie i rejestracje strukturalnie bez hashowania haseł (sam przyznałeś). Mogę śmiało dodać, że prowkowałeś tą dyskusję na discordzie (przyznają to 2 inne osoby z którymi tam pisałem) i wyzywałeś nas. Jak znalazłem twój profil na FB to zacząłeś mi grozić o RODO, a potem sam usunąłeś wiadomości. Nie sądziłem, że spotkam większego hipokrytę, raka jak ja, ale jak widać spotkałem. 

Warto też wspomnieć, że powycinałeś te screeny i posklejałeś po swojemu, zamazłeś też procesor (który jest bardzo słaby, 2,4ghz), a zostawiłeś te "30gb ram" xDDD.

Edytowane przez ivall
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, ivall napisał:

Śmieszny jesteś, spłakałeś się na discordzie i uciekłeś, a potem co chwilę prosiłeś mnie o zaproszenie xD. 

Na końcu napisałem, że nie wywalę Ci strony, więc nie rozumiem dlaczego napisałeś, że atak nie zadziałał. Dodatkowo polecam pomyśleć o swoim zachowaniu, jak na razie większość z tamtego discorda Cię nie lubi, a ty jesteś narcystycznym dzieciakiem. Masz o sobie ogromne mniemania, choć tak nie jest. Wszystkie twoje strony to template, napisałeś, że potrafisz php w 56% (56% - co to za skala xDD), choć piszesz logowanie i rejestracje strukturalnie bez hashowania haseł (sam przyznałeś). Mogę śmiało dodać, że prowkowałeś tą dyskusję na discordzie (przyznają to 2 inne osoby z którymi tam pisałem) i wyzywałeś nas. Jak znalazłem twój profil na FB to zacząłeś mi grozić o RODO, a potem sam usunąłeś wiadomości. Nie sądziłem, że spotkam większego hipokrytę, raka jak ja, ale jak widać spotkałem. 

Warto też wspomnieć, że powycinałeś te screeny i posklejałeś po swojemu, zamazłeś też procesor (który jest bardzo słaby, 2,4ghz), a zostawiłeś te "30gb ram" xDDD.

Raczej, wątpię ja tylko screenshotami stwierdzam fajny, nie powiem skąd je mam (od kogo raczej) i nic nie dodam nie ujmę. PS pytałeś się tylko czy  strukturą pisze a nie czy hashuje czy nie... ;) więc może pomyśl jak napiszesz. Ja nic nie dodam/usunę pomimo że ci się nie udało, próba była... :)

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, ivall napisał:

PS. orginałki http://prntscr.com/or6b03 http://prntscr.com/or6b23 http://prntscr.com/or6b5j  niezłe sklejki programem do ssów xD

PSS. Nie ma to jak dodawać reakcje :facepalm: do wszystkich opinii prawdziwych  xD

Edytowane przez CodeczeQ
  • Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę się uspokoić i od raków nie wyzywać. Jest to opinia użytkownika, a przecież "każdy może napisać swoją opinię". Nie zamierzam się kłócić, ale ty też ucinasz screenshoty do odwołań i skarg, powinienem wołać pełne, ale mniejsza. Ivall sam nie jesteś święty, więc nie wyzywaj innych od hipokrytów/raków, bo sam między innymi np. podrabiasz dowody. To tylko moja opinia, ktoś może się zgodzić, a ktoś nie. Jeszcze raz zobaczę, że ktoś z was wyzywa polecą warny.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Facepalm 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...