Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

Skoro to czytasz, to znaczy, że chcesz tworzyć.
Znajdujesz się na bardzo dobrej drodze, by zrealizować swoje ambicje i poczuć jakiekolwiek docenienie za wkład jaki niosą.
Ten temat ma na celu zebranie drużyny dojrzałych i odpowiedzialnych ludzi, którzy poszukują ujścia dla swojej kreatywności i jednocześnie chcą widzieć jej efekty. 

Razem jesteśmy w stanie dać życie, którego poszukujemy.
Jest to temat zapraszający do dokładnej wspólnej współpracy, która da efekt w postaci przyjaznego serwera przyciągającego dobrych graczy.
Im nas więcej tym lepiej. Zaczynam całkowicie od zera. Zależy mi na ludziach posiadających wiedzę w zakresie, w którym chcą się realizować.
Jedynymi wymaganiami są dojrzałe zachowanie, szacunek, determinacja oraz aktywność.

Dobry plan, dobra atmosfera
Liczę na ludzi, którzy roztaczają pozytywną aurę. Cieszy mnie posiadanie u boku kompetentnych osób, które swoją postawą zachęcają do spędzania czasu właśnie w tym miejscu. Mam pełną nadzieję, że ten właśnie zamysł doprowadzi nas do sukcesu.
Nie stawiam barier formalnych takich jak doświadczenie, wiek, płeć, a nawet portfolio. Twoja wartość będzie szybko i profesjonalnie oceniona przez osobę, która wie, czego chce i zna się na rzeczy w odpowiednim stopniu.

Burza mózgów
To pierwszy etap każdego przedsięwzięcia, które rozwinęło się do poziomów, o których każdy marzy. Tworzę grupę, która będzie miała za zadanie wyklarowanie własnego celu, do którego wytrwale będzie dążyć, a po jego osiągnięciu rozwinie go jeszcze wyżej.
Poszukuję zarówno fachowców we wszystkich dziedzinach: Java, Budownictwo, Zarządzanie, Moderacja, Marketing,
jak również osoby pełne chęci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tymi zagadnieniami, a jednocześnie ich zapał nadrabia brak doświadczenia.

Organizacja
To, co spaja dobry zespół. Po przyswojeniu wizji nastąpi podział zadań wraz z instrukcjami. Każdy wiedząc co ma robić nie będzie się nudził. Najważniejsze to być częścią zespołu i czuć jak własny wkład napędza pozostałych i wpływa na rozwój serwera. Jest to jednocześnie szczelne spoiwo administracji, która nada długi tor działaniu całego projektu.

Konkrety
Nie spodziewam się z Twojej strony wydatków, ani nie spodziewam się żadnych zarobków. Tworzenie serwera proponuję pasjonatom mającym potrzebę wyżyć się przy tworzeniu światów minecraft, które będą żyć swoim życiem. Ja sam odczuwam taką potrzebę: Mam nadzieję stworzyć samowystarczalną maszynę, która będzie tętnić życiem. Zapraszam Cię do projektu, który będzie dawał satysfakcję z Twoich działań, adekwatnie do Twojego wkładu i rozmiaru, jakiego nabierze.

Zdrowe podejście
Jeżeli przeczytałeś całą tę nawałnicę tekstu i masz pewność, że chcesz pomóc mi pilotować ten statek od samego startu, to już dużo dla mnie znaczy.
Docenię każdy wkład i odwzajemnię wszelkie nastawienie względem współpracy. Razem możemy stworzyć doskonałe miejsce do rozrywki i oderwania się od rzeczywistości. Z mojej strony zapewniam merytoryczną opiekę osoby, która ma za sobą bagaż doświadczeń w wielu kierunkach.

Finał 
Nieważne, czy chcesz robić coś na stałe, czy tylko nabrać doświadczenia, albo się wykazać. Drzwi są dla Ciebie otwarte. Możesz przyjść kiedy chcesz i bez pretensji odejść, jeżeli nie będzie to Twoja bajka. Pamiętaj, że liczę się z każdym zdaniem i wszelkie pomysły są mile widziane i nie ma się czego bać, ani wstydzić. Z pomocą fachowców i zapaleńców zamierzam rozkręcić sympatyczny serwer, który stanie się azylem dla porządnych i nietuzinkowych graczy.\

Kontakt
W celu zostania członkiem drużyny wystarczy, że posiadasz discord i dołączysz do kanału https://discord.gg/4h2M2TS
Pamiętaj, że są to dopiero początki. Masz pełne prawo do kształtowania działań, do czego serdecznie zachęcam.
Zapraszam wszystkich, nawet tych, którzy już zaczęli swoje własne projekty. W grupie raźniej.

Pozdrawiam,
Organizator 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

×
×
  • Dodaj nową pozycję...