Skocz do zawartości
Dagoss

? FajnyMC.pl - Wkrocz do fajnego świata!

Rekomendowane odpowiedzi

uUpoKyj.png

? IP Serwera: fajnymc.pl
? Start Serwera:  17:00 26.10.2020
? Tryby:

LYG7Apv.png

? Opis Serwera
[ Serwer dla graczy premium i non-premium / akceptowane wersje 1.8.x-1.16.x / możliwa zmiana skina komendą /zmienskin <nazwa> ]
Serwer powstał przypadkiem, chciałem zrobić miejsce gdzie ja i kilka osób będziemy mogli pograć na serwerze gdzie nie ma sztywno narzuconych zasad / błędów lub p2w.

Serwer będzie rozwijany na bieżąco biorąc pod uwagę zapotrzebowania i kierunek w jakim będziecie go pchać.
Powstały projekt jest eksperymentem, pomieszaniem czegoś starego z czymś nowym, nie zajmowałem się wcześniej tworzeniem serwerów do tej gry więc tak jak dla was, dla mnie również jest to zabawa :)

? Skyblock
Zaczynamy grę na spawnie gdzie dowiadujemy się przydatnych informacji, z czasem nadejdzie czas na stworzenie własnej wyspy i jej rozbudowa.

Zbieramy materiały, kopiemy kamień i z wydobytych bloków budujemy swoją rajską wyspę lub jeżeli chcemy użyć innych sprzedajemy drop i korzystamy ze sklepu dostępnego pod komendą (tak, nie trzeba biegać między spawnem a wyspą w celu zakupu). Znudziły Ci się podstawowe enchanty? Dobrze się składa! Występuje ponad 200 nowych, czy uda Ci się sprawdzić wszystkie? ;) Od czasu do czasu aktywuje się turbodrop który zwiększa szansę na wypadanie rud z kamienia, rusz wtedy z kilofem w dłoni do kopania, na czacie co jakiś czas generowane są losowe pytania lub zadania i ich wykonanie gwarantuje Ci nagrodę. 

? Creative
Zaczynamy grę na spawnie gdzie dowiadujemy się przydatnych informacji, później mamy do wyboru w jakim świecie chcemy rozpocząć grę, do wyboru mamy Jeziorko (150x150) lub Wyspy (75x75)
Chcę ułatwić wam zabawę dlatego też każdy z was posiada już na start worldedita (trochę ograniczony, ale można nim się posługiwać)
Wykażcie się kreatywnością i zbudujcie to czym tylko marzycie!

?️ BedWars
Chcesz zmierzyć się w pojedynkę lub z przyjaciółmi na arenie przeciwko innym graczom? Nic prostszego, wejdź do gry, dołącz do areny i zdobywaj doświadczenie!
Zabawa polega na jak najszybszym wykończeniu przeciwników i zniszczeniu ich łóżek, brak łóżka = brak odrodzenia.

Na arenach umiejscowione są generatory rud które służą do zakupów w sklepie, możesz ulepszyć zbroję, kupić lepszy miecz lub tnt którym wysadzisz bloki chroniące łóżko przeciwnika. Pamiętaj jednak, że nie ma tu miejsca na sojusze, każdy myśli tylko o wygranej.

 

✉️ Kontakt
↪ Discord:  dc.fajnymc.pl
↪ Forum: fajnymc.pl

qoOaAqU.png KM9025S.png

dl4Ctn5.png 38kSEAO.png

UMF9Rzh.png q04CGIN.png

jDbqBM7.png EGE81VU.png

Edytowane przez Dagoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...