Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jeżeli czytasz ten temat to bardzo prawdopodobnym jest, że chciałbyś się czegoś o mnie dowiedzieć. Właściwie to ciężko, żeby było inaczej, w końcu dział ten służy do tego żeby coś o sobie napisać i przywitać się ze społecznością, więc jeżeli wchodzi się tu do wątku to raczej nie w celu sprawdzenia w jaki sposób należy przygotowywać jajecznicę. Jeżeli jednak mimo tego na co przeznaczony jest ten dział, Ty jednak szukasz przepisu na jajecznicę, to proszę bardzo:

Jeżeli szukałeś tylko przepisu to w tym miejscu możesz zakończyć czytanie wątku, dziękuję za uwagę.
Na patelni rozpuścić łyżkę masła. Gdy stanie się płynne, wbić bezpośrednio trzy jajka. Delikatnie i bardzo wolno mieszam. Lekko solę. Gdy zaczną się ścinać dolewam 2-3 łyżki mleka lub śmietanki i smażę jeszcze przez chwilę. Przekładam na talerz i jajecznica gotowa!

A co o mnie: Mam na imię Michał, lecz preferuję swoje drugie imię - Olgierd. Mam 18 lat i w tym roku pisałem maturę, tak więc mam już wakacje i codziennie rano wyglądam przez okno napawając się widokiem uczniów zmierzających ku szkole, w pozie godnej Angeli Merkel oglądającej przez okno ubogacanie kulturowe Niemek po drugiej stronie ulicy. Planuję kontynuować naukę na Politechnice Gdańskiej na kierunku Informatyka, a czy się uda - pokażą wyniki matur za miesiąc :P
W każdym bądź razie interesuję się informatyką (w szczególności administrowaniem serwerami opartymi o systemy z rodziny linux), oraz wszelaką bronią białą. Mam małą kolekcję noży, shurikena i katanę. Oprócz tego lubię słuchać muzyki ( w zasadzie wszystko co mi wpadnie w ucho, głównie rock i metal (każda litera to oddzielny link, mocno definiuje mój gust :P) ale np Taco Hemingwayem lub Łoną nie pogardzę, a obok tego postmodernjukebox oraz The Quick Brown Fox ), a także śpiewać, ale moje umiejętności są bardzo dyskusyjne - niektórzy się zachwycają, a inni po prostu mówią żebym się zamknął :kappa:

Myślę, że to już wszystko, ale w razie czego zapraszam do zadawania mi pytań w tym wątku, jeżeli faktycznie ktoś byłby ciekaw jakichś kolejnych informacji :P.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...