Skocz do zawartości
Kuba6850

zrealizowana
TeamSpeak 3

Czy chcesz aby TeamSpeak 3 został dodany?  

15 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Czy chcesz aby TeamSpeak 3 został dodany?

• Tak
      11
    • Nie
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poza dużymi zmianami planowanymi na czerwiec, do serwera który także powstanie będziemy robić TeamSpeak 3. Głosujcie czy go chcecie czy nie! :)

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie, Discord jest lepszy, ma więcej możliwości niż TS3. Więcej osób korzystałoby z Discorda, dodatkowo jest darmowy i można z niego korzystać w przeglądarce i aplikacji, oraz na urządzeniu mobilnym.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Myszak napisał:

Jestem na nie, Discord jest lepszy, ma więcej możliwości niż TS3. Więcej osób korzystałoby z Discorda, dodatkowo jest darmowy i można z niego korzystać w przeglądarce i aplikacji, oraz na urządzeniu mobilnym.

Na wlasnej maszynie to tez jest darmowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za darmo na własnej maszynie bez licencji można pociągnąć maksymalnie do 32 slotów. Dalsze "darmowe" sloty są dopiero na licencję NPL której na to forum się z tego co widze nie dostanie.

Ja mam licencję NPL i jeden serwer który siedzi pusty, możemy się w razie czego dogadać, opie :)

@Myszak Discord i TS się wzajemnie nie wykluczają, discorda mało kto traktuje jako komunikator głosowy, tak samo jak tsa mało kto traktuje jako komunikator tekstowy, więc nie powinno to być jakimkolwiek problemem :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...