Skocz do zawartości
Bogusiek

BAntyFaworka - skrypt na anty-faworke

Rekomendowane odpowiedzi

BAntyFaworka - skrypt na anty-faworke.

Witam mam do przedstawienia wam mój skrypt na anty-faworke.

Co go wyróznia?:

 • Może to nie plugin, lecz ma bardzo dobre zastosowanie, ponieważ cały przebieg jest przez komendy i nie trzeba się za bardzo trudzić z dodawaniem permission do innych z administracji.

Komendy:

 • /faworyzacja-system nick_gracza on/off

Kod: https://hastebin.com/cototecici.rb

Edytowane przez Bogusiek
 • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O ile pomysł w miarę oryginalny, to wykonanie dosyć średnie:

 • Super długa komenda i super długie uprawnienie do niej: po co taka długa komenda (/faworyzacja-system nick_gracza on/off)? Wystarczyłaby /faworyzacja <nick>, która jeśli gracz ma ją włączoną wyłączałaby ją, a jeśli gracz ma ją wyłączoną włączałaby ją. Po co permisja bogus.faworyzacja.system.admin.use? Wystarczyłoby faworyzacja.admin.
 • Niepotrzebnie użyte else: stop i stop: po co w przypadku zakazanych akcji po ifie jest to else:stop? Jeśli if nie jest spełniony to tak czy inaczej zatrzymywałoby akcję, a tak to nie dość, że rozciąga skrypt, to jeszcze może mieć negatywny wpływ na wydajność. I po co stop na końcu ifa w on drop? Jak gamemode gracza to survival to oczywiste, że warunku czy jego gamemode to creative nie spełni, więc nie potrzeba dawać stopu, a jeśli chcesz mieć 100% pewność to można użyć else if.
 • Komenda: zamiast rozciągać niepotrzebnie komendę wystarczy, że dasz argumenty offlineplayer i text na obowiązkowe oraz do pola usage: komendy dasz jej poprawne użycie. Przydałoby się też poprawić to, że jeśli użytkownik poda np. /faworyzacja-system Gracz costam to nic się nie wyświetli.
 • Dużo on rightclick: te wszystkie on rightclick można by scalić do jednego, czyli np. coś or cośinnego or cośjeszczeinniejszego itd.

Jeśli poprawisz te błędy skrypt na pewno będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...