Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Jqmey
Powód zgłoszenia: Spam, flood, irytacja na masową skale nie tylko mojej osoby, poniżanie, obrażanie publicznie - czy to na discordzie, czy to na forum, a do tego argument popierający degradacje go do użytkownika - popełnianie masowo błędów zarówno ortograficznych jak i tych interpunkcyjnych.

Dowody: Dowody na spam - Myszak i kilka innych administratorów na pewno dostrzega jego flood kappami, a nawet strasznie niepotrzebne treści określane mianem spamu.

Dowody na irytację - Użytkownik irytuję nie tylko mnie, ale też kilka innych osób, z czego jedna nawet się do mnie zgłosiła. Samym brakiem argumentów, ale nie tylko.

Obrażanie - Głupim jest wyciąganie rzeczy z pw, jednakże on wyciąga takie rzeczy na forum publiczne to tylko nadmienie że na pastebinie gdzieś jest zapisane jak nazywa mnie idiotą, ale ten argument pomińmy, nie będę aż tak się zniżał.

Poniżanie - Określanie z tego co wiem nie tylko mnie, ale też chyba gdzieś jednej osoby bez braku jakichkolwiek powodów początkującym, a do tego pisanie niedosłownie że jestem zbyt głupi żeby to zrozumieć.

Kto również jest za degradacją, albo surowszym ukaraniem tej że osóbki proszę tu napisać :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za degradem :)

Osoba ( @Jqmey) nie powinna posiadać rangi redaktor naczelny z powodów wyżej wymienionych :/

Co do surowszego ukaranie to raczej nie.. No może poza warnem za spam

Edytowane przez RedDev
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za degradacją tego Pana z powodu poniżania mej osoby od "początkujących" staż w programowaniu mam 4-5 letni.
JavaScript - 2 lata
Skrypty - Równocześnie gdy pisałem plugin, także zaczynałem się uczyć pisania skryptów.
C# - 1,5  roku 

Dla jasności mam bardzo wysokie doświadczenie choć jestem samoukiem. Prowadzę 3 biznesy bazujące na programistyce jak i Javy jak i również C#. Pozdrawiam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
10 minut temu, Bogusiek napisał:

Jestem za degradacją tego Pana z powodu poniżania mej osoby od "początkujących" staż w programowaniu mam 4-5 letni.
JavaScript - 2 lata
Skrypty - Równocześnie gdy pisałem plugin, także zaczynałem się uczyć pisania skryptów.
C# - 1,5  roku 

Dla jasności mam bardzo wysokie doświadczenie choć jestem samoukiem. Prowadzę 3 biznesy bazujące na programistyce jak i Javy jak i również C#. Pozdrawiam.

W którym miejscu nazwałem cię początkującym? Początkującym nazwałem tylko coffemachine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

@coffemachine wysłałem sugestie w jaki sposób może znacznie poprawić skrypt, czy to aż takie złe? Dokładnie opisałem co gdzie musi poprawić, aby skrypt był znacznie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to i ja się dorzucę, Jqmey nie nadaje się na to stanowisko ani trochę, jako osoba na wyższym stanowisku powinna coś sobą reprezentować, a jedynie co potrafi to spamować kappami, nie wspominając już o błędach jakie robi we wpisach na blogu np. "W tym miesiąca do udziału", jestem za degradem dla tego Pana

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...