Skocz do zawartości
Gość

apelacja
Odwołanie od ostrzeżenia nadanego przez vKEBBE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nick moderatora, który nadał ostrzeżenie: @vKEBBE.

Powód ostrzeżenia: Nieznajomość regulaminu. Zanim zgłosisz dookoła wszystkich, najpierw przeczytaj chociaż troche z regulaminu :/. W razie nie domówień - 1. To nie podpada pod spam. 2. Nie ma takiego punktu w regulaminie, a nawet jeśli by był, to autor raczej zawsze ma prawo poprosić o zamknięcie wątku z zapytaniem, whatever.

Dlaczego jest ono niesłuszne: zauważyłem, że autor posta poprosił o zamknięcie tematu. Nie wiedziałem, czy wysłał on w tej sprawie zgłoszenie, w związku z czym chciałem zwrócić uwagę Administracji na to, że poprosił on o zamknięcie tematu. Czy chęć przyśpieszenia procesu zamknięcia tematu jest powodem do nadania aż 5 punktów ostrzeżenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina leży jak najbardziej po twojej stronie, przynajmniej w mojej ocenie.

Zgłaszając zawartość użytkownik ma na celu poinformowanie moderacji, administracji o tym, że dany post nie spełnia regulaminu, jest nieodpowiedni etc. etc. Ty natomiast użyłeś to w ramach jakiegoś *poke* pomimo że administracja i moderacja dość czujnie śledzi forum.

Myślę że po prostu nie przeczytałeś regulaminu i zwyczajnie się tłumaczysz że po prostu ostrzegasz administracje.

Ps. Nawet opisu zgłoszenia nie dałeś.... :^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, vKEBBE napisał:

Wina leży jak najbardziej po twojej stronie, przynajmniej w mojej ocenie.

Zgłaszając zawartość użytkownik ma na celu poinformowanie moderacji, administracji o tym, że dany post nie spełnia regulaminu, jest nieodpowiedni etc. etc. Ty natomiast użyłeś to w ramach jakiegoś *poke* pomimo że administracja i moderacja dość czujnie śledzi forum.

Myślę że po prostu nie przeczytałeś regulaminu i zwyczajnie się tłumaczysz że po prostu ostrzegasz administracje.

Ps. Nawet opisu zgłoszenia nie dałeś.... :^

Ostrzeżenie nie było nadane słusznie. Nie jest ciężko odznaczyć zgłoszenie i zamknąć temat... Może zgłaszać takie rzeczy, jest to pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...