Skocz do zawartości
Kuba6850

Ekipa techniczna

Ankieta  

21 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Czy jesteś za wprowadzeniem ekipy technicznej na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :cool: Wielu z was już wie że nasz były administrator czyli @Reedzev_ będzie dla nas robił chociażby nowe economy oraz market. W tym momencie jest on dla nas zwykłym użytkownikiem do którego trzeba wszystko pisać na pw i później przekazywać innym to co trzeba. Już od jakiegoś czasu mam w planach utworzenie na forum ekipy technicznej. Utworzono by w tym celu spec. dział w którym była by możliwość zgłaszania błędów z forum czy pisania większych propozycji. Dodatkowo w tym dziale utworzyłbym miejsce na rekrutacje. Myślę że będzie to dobry pomysł,  tym bardziej gdy rzadko kiedy ktoś z administracji robi coś bardziej zaawansowanego :P Przez brak tej ekipy miejsce w administracji stracił też @kuvuś . Zamiast od razu coś takiego zrobić to daliśmy mu moderatora, nie wykazywał on nie wiadomo jak wielkiej aktywności bo po prostu pomagał nam gdy czegoś potrzebowaliśmy. Niestety przez duże zamieszanie które panowało gdy zmienialiśmy serwer nie było czasu już na żadne tłumaczenie i trzeba było go zdegradować. backdoory pogorszyły twoją sytuację.  Tak więc dodam tu ankietę i głosujcie czy warto coś takiego wprowadzić :) Tylko od razu mówię że html masterzy będą zbędni :P

• Lubię to! 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Można by wprowadzić, choć przydałoby się dokładniej zdefiniować zadania tej ekipy technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zresztą, krótko i na temat mogę się wypowiedzieć co było za czasów kiedy byłem w administracji.

Jedyną rzeczą od strony technicznej (czyli nie np. style) FORUM (nie maszyny) której nie zrobiłem ja, był widżet Discorda.
@kuvuś był bardzo potrzebny ponieważ jeszcze wtedy nikt w ekipie nie umiał skonfigurować VPSa. Zostałby administratorem, gdyby nie fakt, że już było 3 administratorów przed startem :kappa:

Nie sądzę też, żeby się wiele zmieniło - po aktualizacji wszystkie bugi naprawiałem właśnie ja.

Wniosek? Ekipa techniczna jest potrzebna, żeby nie było chaosu. Moim zdaniem, gdyby taka powstała, można by wreszcie otworzyć zwykłą rekrutację, bo do tej pory administracja do ekipy bierze osoby potrzebne, a nie starające się.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
21 minut temu, King Of The South napisał:

ta jeszcze dajmy im dane do roota na vpsa i full acp

Nie wolno zapomnieć o pełnym dostępie do domeny i Discorda, to też ważna rzecz :kappa:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
9 minut temu, Reedzev_ napisał:

Pełnego dostępu do domeny mcadmins.pl nie ma nawet @Kuba6850.

Stąd ta :kappa: na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, MT324 napisał:

Kiedy ci technicy beda wprowadzeni ?

jeszcze dokladnie nie wiemy, pewnie niedlugo.

Jak czujecie się teraz gdy zwykły użytkownik zrobił dla nas za darmo taki dodatek? (ekonomia) Za jakiś czas @Reedzev_ będzie dla nas robił jeszcze market. Nawet craftsite nie ma tego dodatku autorskiego.. ci którzy są na nie, zmieńcie nastawienie do tej ekipy! szczególnie jeśli chodzi o administrację

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi