Skocz do zawartości
Seba

zrealizowana
Propozycja odnośnie znowu tych tabelek po prawej.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, King Of The South napisał:

panel boczny nie jest dłuższy niż całe forum (działy & statystyki) więc jestem na nie

Bo teraz nie ma jeszcze rankingu bogaczy jak się go jeszcze raz doda to już ten panel robi się dłuższy od forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MT324 napisał:

Bo teraz nie ma jeszcze rankingu bogaczy jak się go jeszcze raz doda to już ten panel robi się dłuższy od forum.

to się pomyśli nad skasowaniem wydarzeń, chyba jedyne są nieaktywne, posty są przydatne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, MT324 napisał:

Moze mam za maly monitor i tyle a co do bogatych to nawet na telefonie go nie mam (wlaczylem wersje konputerowa)

Na co dzień korzystam z matrycy 15,6" o rozdzielczości 1920×1080, ale żeby to sprawdzić posłużyłem się niezawodnym asusem (też 15,6) z rozdziałką 1366x768, dół forum wygląda tak:

UAwZET_NQpigCORgfjzplw.png

Nie zauważyłem, żeby widgety były dłuższe niż działy+statystyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, King Of The South napisał:

Na co dzień korzystam z matrycy 15,6" o rozdzielczości 1920×1080, ale żeby to sprawdzić posłużyłem się niezawodnym asusem (też 15,6) z rozdziałką 1366x768, dół forum wygląda tak:

a nalezy zauwazyc ze my administratorzy :kappa: mamy jeszcze dostep do swoich dzialow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, King Of The South napisał:

A to jest mój laptop z rozdzielczością 1600x900 (najwyższa) i podajże jest to 17,3 (jeśli się mylę to przepraszam)

5986259c2dab4_Beztytuu.thumb.png.f2bfc2ae07cb885bb09d728a96add796.png

Edytowane przez MT324

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm, @Kuba6850 jednak ma rację, zsunięcie działów administracyjnych powoduje, że widgety wystają (u mnie akurat nieznacznie, ale jak ktoś jest we wszystkich klubach to może bardziej)

@edit testowo pozwoliłem sobie zmniejszyć widoczne kluby do 5 i wyłączyć widget wydażeń, powinno to poprawić sytuację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...