Skocz do zawartości
esej

Zostanę technikiem!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Przyszedłeś tu bo szukasz technika? Strzał w 10!

Oferuję:
- Skonfigurowanie paczki serwerowej.
- Skonfigurowanie pluginów.
- Napisanie autorskich skryptów.
- Konfiguracje uprawnień z pluginu (PermissionsEx , PermissionsBukkit, etc...)
- Wybranie silnika pod wersję serwera.

Kontakt:

Discord - esejj#2150

Skype - xKacperski89 (0,05% szans na to , że skontaktujemy się przez Skype)
TeamSpeak - posiadam

ew. kontakt na forum skript.pl lub na tym

O sobie:

- Nazywam się Kacper , mam 15 lat tworzę już bardzo długo serwery w Minecraft oraz znam się bardzo dobrze na skryptach związanych z pluginem Skript. Potrafię skonfigurować serwer pod wymagania zlecającego.
Jestem otwarty na wszystkie oferty.

Pozdrawiam Kacper.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarkinabijam punkty dawac mi tu szybko reakcje to oddam te dolarki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...