Skocz do zawartości
Gość

apelacja
Odwołanie od ostrzeżenia nadanego przez kebaba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Nick moderatora, który nadał ostrzeżenie: kebab

Powód ostrzeżenia:

Zaśmiecanie forum, watków postami niekonstruktywnymi raz enty. Tym razem bezpodstawnie ciągniesz temat, zaśmiecając informacyjny wątek. Zaczynam od teraz warnować, może blokada zawartości coś ci w głowie ułoży.

Ciao, do zobaczenia za kilka dni, odpoczniesz może lub co

Dlaczego jest ono niesłuszne: wyżej wymieniony "moderator" nadał mi ostrzeżenie za ocenianie na jego poziomie wątku, który utworzył on w dziale Informacje. Nie dość, że usunął on moje posty oceniające jego wątek tak samo jak oceniał on wpisy na blogu, to do tego nadał mi ostrzeżenie o wartości 5 punktów i moderację zawartości przez 12 godzin. Według mnie stosowną karą tego "moderatora" byłaby natychmiastowa degradacja, ponieważ to nie pierwsza sytuacja, w której nadużył on swoich uprawnień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Jqmey napisał:

Nick moderatora, który nadał ostrzeżenie: kebab

Powód ostrzeżenia:

Dlaczego jest ono niesłuszne: wyżej wymieniony "moderator" nadał mi ostrzeżenie za ocenianie na jego poziomie wątku, który utworzył on w dziale Informacje. Nie dość, że usunął on moje posty oceniające jego wątek tak samo jak oceniał on wpisy na blogu, to do tego nadał mi ostrzeżenie o wartości 5 punktów i moderację zawartości przez 12 godzin. Według mnie stosowną karą tego "moderatora" byłaby natychmiastowa degradacja, ponieważ to nie pierwsza sytuacja, w której nadużył on swoich uprawnień.

Widzę nie umiesz się pogodzić z karą.

Warn opisany dobrze, miałeś informacje, że masz przestać jednak ty dalej ciągnąć musisz. Dajesz w cudzysłów "moderator" z niewiadomych przyczyn.

Sam warn - zaśmiecasz raz kolejny, bezpodstawnie ciągniesz temat do tego w informacjach.

Pogódź się chociaż raz z tym, że zostałeś ukarany :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Teraz, kebab napisał:

Widzę nie umiesz się pogodzić z karą.

Warn opisany dobrze, miałeś informacje, że masz przestać jednak ty dalej ciągnąć musisz. Dajesz w cudzysłów "moderator" z niewiadomych przyczyn.

Sam warn - zaśmiecasz raz kolejny, bezpodstawnie ciągniesz temat do tego w informacjach.

Pogódź się chociaż raz z tym, że zostałeś ukarany :D

Nie mogę się pogodzić z niesłusznie nadanym ostrzeżeniem. Widzę, że masz naprawdę duże problemy z brakiem argumentów, które najłatwiej załatwić nadaniem komuś ostrzeżenia. Słowo moderator znajduje się w cudzysłowie, bo trudno kogoś takiego jak ty nazwać moderatorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...