Skocz do zawartości
Impression

Rekrutacja do moderacji [on]

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł ten czas, kiedy otwieramy rekrutację na moderatora! :) Tematy z podaniami należy składać w dziale Forum > Rekrutacja. Podania należy pisać zgodnie z tym wzorem:
Tytuł tematu powinien mieć format Podanie na moderatora

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie):
Spis Twoich kar:
Opis Twojej osoby:
Metody kontaktu:
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie)
Dlaczego akurat ty?

Wymagania:

• konto na komunikatorze Discord,
  • bycie w forumowym serwerze Discord,
  • dojrzałość,
  • wysoka aktywność na forum,
  • znajomość regulaminu,

Życzymy powodzenia,
Administracja mcadmins.pl
:) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, WSDAGames napisał:
Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): Będę starał się być codziennie, tak około od 2 do 4/5 godzin
Spis Twoich kar: Nie miałem kar. 
Opis Twojej osoby: Jestem Jakub, dla znajomych Kuba. Mam 13lat i od paru miesięcy zajmuje się fotografią. Jestem także spokojnym wyluzowanym chłopakiem który lubi spędzać dużo czasu przed kompem, a przy tym uczyć się nowych rzeczy.
Metody kontaktu: Fb/Discord/E-mail Fb podam na pw, a na discordzie nazywam się tak samo. E-mail: [email protected]
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) - Tak
Dlaczego akurat ty? Jeszcze nigdy nie byłem administratorem na żadnym forum, chciałbym poznać/zobaczyć jak to jest. Obiecuję że będę się starał.

Cytat

Tematy z podaniami należy składać w dziale Forum > Rekrutacja

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, WSDAGames napisał:
Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): Będę starał się być codziennie, tak około od 2 do 4/5 godzin
Spis Twoich kar: Nie miałem kar. 
Opis Twojej osoby: Jestem Jakub, dla znajomych Kuba. Mam 13lat i od paru miesięcy zajmuje się fotografią. Jestem także spokojnym wyluzowanym chłopakiem który lubi spędzać dużo czasu przed kompem, a przy tym uczyć się nowych rzeczy.
Metody kontaktu: Fb/Discord/E-mail Fb podam na pw, a na discordzie nazywam się tak samo. E-mail: [email protected]
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) - Tak
Dlaczego akurat ty? Jeszcze nigdy nie byłem administratorem na żadnym forum, chciałbym poznać/zobaczyć jak to jest. Obiecuję że będę się starał.

Zrób to jako temat w tym dziale https://mcadmins.pl/forum/207-moderacja/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi