Skocz do zawartości
kebab

ODRZUCONE kebbe

Rekomendowane odpowiedzi

Czas który możesz poświęcić na forum:

Mogę codziennie od 14 godzin do 21h

Spis Twoich kar:

image.png.85e389dabc46b2aac195bd2adbf95877.png

Opis Twojej osoby:

Cześć na imię mam Maksiu, mam 16 lat jestem w pewnym sensie z "zawodu" Graphic Designerem, UI Designerem i 3D Designerem, poza tym również dla zarobku jestem budowniczym w minecrafcie specjalizującym się w Exterior'ze, Terraforming'u i Interior'ze. W wolnym czasie(ciągle ><D) gram w lige legend, overwatcha, csika, ogarniam swój powstający serwer minecraft. Jestem fanem, a właściwie miłośnikiem KPOPU, słucham także rapu polskiego czy angielskiego. Uwielbiam jazdę na rolkach.

Metody kontaktu:
Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie)

:kappathinking: tak

Dlaczego akurat ty?

Jestem aktywny, dość bardzo, można by nawet powiedzieć że szpieguję na forum wątki i moderuję zawartość więcej niż użytkownicy piszą postów. Jestem również skłonny sponsorować co niektóre rzeczy, nagrody aczkolwiek dosyć rozsądnie bo sam będę najpewniej kvm'ke za 400 zł potrzebował. Jestem sprawiedliwy, nie lubię faworyzacji ekhm i zakłócania porządku.(normalnie jak na 997 :kappa:) Byłem niedawno moderatorem globalnym ale odszedłem z wiadomych powodów, których niektórzy nadal nie dostrzegają :bezkappy:. Ogarniam guziczki, ale to raczej nie jest sztuka dać komuś ostrzeżenie bądź zamknąć wątek albo nawet ustawić notatkę. Nie jestem normikiem.

incoming szitstorm pod tym wątkiem i spinanie dupki

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Stanowcze nie.

• Pajac jakich mało
  • prowokator
  • toxic
  • flamer 
  • agresor
  • spamer
  • niekompetentny
  • dzieciak specjalnej troski
  • lizus
  • człowiek który myśli że pozjadał wszystkie rozumy
  • manipulator
  • niby passive-agressive ale tak naprawdę mocny toxic
  • salty
  • ignorant
  • naiwny
  • dwulicowy
  • wulgarny
  • troll
  • rak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Jqmey napisał:

Stanowcze nie.

• Pajac jakich mało
  • prowokator
  • toxic
  • flamer 
  • agresor
  • spamer
  • niekompetentny
  • dzieciak specjalnej troski
  • lizus
  • człowiek który myśli że pozjadał wszystkie rozumy
  • manipulator
  • niby passive-agressive ale tak naprawdę mocny toxic
  • salty
  • ignorant
  • naiwny
  • dwulicowy
  • wulgarny
  • troll
  • rak
  • Ups, jqmeykowi nie pasuję że jestem trollem i nie może się z tym pogodzić. so soo so smutne.

Wulgarny publicznie nie jestem, jak ty, chyba że bierzesz pod uwagę śmieszkowanie z ekipą poza forum na teamspeakach i skypach.

Raka nie mam sry.

Ignorantem nie jestem, nie uciekam od rad innych i tak dalej.

Dwulicowy również, przeczytaj definicję chłopcze.

Lizus XDDD lizusem jesteś na tym forum tylko i wyłącznie ty.

Naiwny nie jestem, jestem jedną z nielicznych osób w administracji, pfu byłem, która nie uległa twoim manipulacją.

To ty mi na pw gadałeś od rzeczy i myślałeś że masz 100% rację więc kto tu pozjadał rozumy.

Dlaczego jestem niekompetentny? Napisz mi tu kilka przypadków to wtedy uwierzę.

znowu się nie postarałeś miałem nadzieję że jakoś konstruktywnie skomentujesz moje podanie natomiast ty tylko copy paste wcisnąłeś

Ktoś z większymi roastami bądź argumentami dyskredytującymi moją osobę, wychodzącymi ponad copy + paste?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
1 minutę temu, kebab napisał:

Wulgarny publicznie nie jestem, jak ty, chyba że bierzesz pod uwagę śmieszkowanie z ekipą poza forum na teamspeakach i skypach.

XDDDD ty w ogóle czytasz czasami swoje wypowiedzi? XDDDD

Raka nie mam sry.

Rak masz sry.

2 minuty temu, kebab napisał:

Ignorantem nie jestem, nie uciekam od rad innych i tak dalej.

XDDDD uciekasz, masz gdzieś zdanie innych.

3 minuty temu, kebab napisał:

Dwulicowy również, przeczytaj definicję chłopcze.

Ty nie jesteś dwulicowy? XDDDD

To ty mi na pw gadałeś od rzeczy i myślałeś że masz 100% rację więc kto tu pozjadał rozumy.

No nie, to ty się ciągle mądrzysz na Discordzie i na forum jaki to ty jesteś inteligentny i świetny, a jakimi inni ludzie są debilami.

5 minut temu, kebab napisał:

Dlaczego jestem niekompetentny? Napisz mi tu kilka przypadków to wtedy uwierzę.

Nadajesz niesłuszne ostrzeżenia, nie znasz regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Jqmey napisał:

XDDDD ty w ogóle czytasz czasami swoje wypowiedzi? XDDDD

Rak masz sry.

XDDDD uciekasz, masz gdzieś zdanie innych.

Ty nie jesteś dwulicowy? XDDDD

No nie, to ty się ciągle mądrzysz na Discordzie i na forum jaki to ty jesteś inteligentny i świetny, a jakimi inni ludzie są debilami.

Nadajesz niesłuszne ostrzeżenia, nie znasz regulaminu.

ŻE COXDD nadaję niesłuszne ostrzeżenia? To że administracja cie faworyzuje bo dla nich coś robisz(objaw lizusostwa) i zdejmuje ci ostrzeżenia nie znaczy że są niesłuszne. Każdy był za coś, jeden za to że spamisz, tamten za to że mimo ostrzeżeń zaśmiecasz wątek. A taka osoba jak ty chce kandydować na moderatora XDDD

Daj mi dowody że mam raka bo lekarz mi nic o tym nie mówił :o 

To że sądzę że jesteś pajacem i cie od jakiegoś czasu ignoruję bo jesteś prowokatorem i pupilkiem właścicieli/a nie znaczy, że robię tak z każdym :XX Więc nie zaokrąglaj tego do "innych"

``No nie, to ty się ciągle mądrzysz na Discordzie i na forum jaki to ty jesteś inteligentny i świetny, a jakimi inni ludzie są debilami.`` XD jqmeyek nie upokarzaj się już bardziej na publice. To ty zawsze sądzisz że jesteś najmądrzejszy zwróci ci się uwagę o błąd to ty myślisz że jesteś najlepszy i nie ma błędów.

Tyle czasu minęło a ten nadal nie umie używać kappy i XD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ŻE COXDD nadaję niesłuszne ostrzeżenia? To że administracja cie faworyzuje bo dla nich coś robisz(objaw lizusostwa) i zdejmuje ci ostrzeżenia nie znaczy że są niesłuszne. Każdy był za coś, jeden za to że spamisz, tamten za to że mimo ostrzeżeń zaśmiecasz wątek. A taka osoba jak ty chce kandydować na moderatora XDDD

Daj mi dowody że mam raka bo lekarz mi nic o tym nie mówił :o 

To że sądzę że jesteś pajacem i cie od jakiegoś czasu ignoruję bo jesteś prowokatorem i pupilkiem właścicieli/a nie znaczy, że robię tak z każdym :XX Więc nie zaokrąglaj tego do "innych"

``No nie, to ty się ciągle mądrzysz na Discordzie i na forum jaki to ty jesteś inteligentny i świetny, a jakimi inni ludzie są debilami.`` XD jqmeyek nie upokarzaj się już bardziej na publice. To ty zawsze sądzisz że jesteś najmądrzejszy zwróci ci się uwagę o błąd to ty myślisz że jesteś najlepszy i nie ma błędów.

Tyle czasu minęło a ten nadal nie umie używać kappy i XD.

Coraz bardziej się ośmieszasz i pokazujesz jakim jesteś rakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Jqmey napisał:

Coraz bardziej się ośmieszasz i pokazujesz jakim jesteś rakiem.

taka osoba ma zostać moderatorem a nawet konstruktywnie oceniać nie potrafi :V 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wam dam propozycje.Jest chyba takie coś, jak ignoruj na discordzie, jak i na spigocie cnie ? Przecież nic to nie da, że będziecie rozpoczynać w kółko wojny.

Pogódźcie się zróbcie rozejm czy cuś albo ustawcie na siebie opcje ignoruj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, MT324 napisał:

A ja wam dam propozycje.Jest chyba takie coś, jak ignoruj na discordzie, jak i na spigocie cnie ? Przecież nic to nie da, że będziecie rozpoczynać w kółko wojny.

Pogódźcie się zróbcie rozejm czy cuś albo ustawcie na siebie opcje ignoruj.

chciałbym zauważyć że to on zawsze prowokuje i rozpoczyna kłótnie, a potem nawet ich nie kończy XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
14 minut temu, kebab napisał:

chciałbym zauważyć że to on zawsze prowokuje i rozpoczyna kłótnie, a potem nawet ich nie kończy XDD

Ja prowokuję kłótnie? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Jqmey napisał:

Ja prowokuję kłótnie? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

no kłótni nie prowokujesz

ale prowokujesz ludzi do kłótni

taka osoba w redakcji phi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

prowokujesz ludzi do kłótni

Ja prowokuję ludzi do kłótni? xD

To ty zawsze rozpoczynasz wszystkie kłótnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, BocianPL napisał:

Weźcie zróbcie oddzielny temat na kłótnie czy coś, bo to zaczyna się robić żenujące...

Wręcz wkurzające jest takie zachowanie kandydatów na moderatora.Obydwoje dostaniecie ostrzegawczego warna.

Ile raz mam pisać, że jest takie coś jak - IGNORUJ. Albo pogódźcie się w końcu bo to nie ma sensu.

Jeśli chcecie nadal się kłócić idźcie spamić do offtopicu to jest miejsce na spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...