Skocz do zawartości
Gość

Zgłoszenia do październikowego comiesięcznego konkursy [BED WARS]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

W końcu po wielu modyfikacjach i zmianach udało się ustalić termin i ogólne warunki comiesięcznych konkursów :). Pierwszy comiesięczny konkurs - październikowy - odbędzie się 7 października w sobotę. W przypadku pierwszej edycji ustalone zostało, iż trybem gry będą bed wars. W grze tej głównym celem rozgrywki jest zniszczenie łóżek przeciwnych drużyn, a następnie zabicie ich członków (w przypadku gdy drużyna ma jeszcze łóżko jej członkowie mogą się odradzać) oraz ochrona własnego łóżka. W trakcie rozgrywki za zdobyte na mapie sztabki lub inne rodzaje waluty zakupić można różne ulepszenia i bronie, takie jak np. lepsza zbroja, lepszy miecz, TNT itp.

Dla drużyny, która osiągnie 1. miejsce nagrodą jest po 100$ dla każdego jej członka oraz nagroda Konkursowy mistrz. W przypadku 2. miejsca nagrodą jest po 75$ dla każdego członka drużyny, a w przypadku 3. miejsca - po 50$ na członka.

Każda drużyna powinna mieć 3 członków. Zgłaszać można się w tym temacie do 30 września. Zależnie od ilości zgłoszeń zostanie wybrany odpowiedni model rozgrywki (ilość rund itp.). Pierwszy zgłoszony na liście członek drużyny jest jednocześnie jej kapitanem i musi posiadać konto na Discordzie i na forum.

Aby zgłosić swoją drużynę wyślij w tym temacie post o następującej treści:

Zgłaszam drużynę do wrześniowego comiesięcznego konkursu. Należą do niej:
1. (nazwa użytkownika w Minecrafcie pierwszego członka drużyny) (premium/no-premium) (nazwa użytkownika na forum) (nazwa użytkownika na Discordzie)
2. (nazwa użytkownika w Minecrafcie drugiego członka drużyny) (premium/no-premium) [nazwa użytkownika na forum] [nazwa użytkownika na Discordzie]
3. (nazwa użytkownika w Minecrafcie trzeciego członka drużyny) (premium/no-premium) [nazwa użytkownika na forum] [nazwa użytkownika na Discordzie]

Jeśli nie masz drużyny i chciałbyś wyrazić chęć dołączenia do jakiejś:

Poszukuję drużyny! (nazwa użytkownika w Minecrafcie) (premium/no-premium) (nazwa użytkownika na forum) (nazwa użytkownika na Discordzie)

Te osoby zostaną po zakończeniu zgłoszeń zgodnie z ich wolą odpowiednio podobierane.

Oczywiście zależnie od ilości zgłoszeń i innych czynników te warunki mogą zostać zmodyfikowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Termin zgłoszeń i termin konkursu zostały przedłużone o jeden tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...