Skocz do zawartości
kuvuś

ZAAKCEPTOWANE kuvuś

Rekomendowane odpowiedzi

Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): Myślę, że około 2-4h (Nie będę tu wypisywał, rzeczy, których nie mógłbym spełnić, typu 8h, itp).

Spis Twoich kar: Brak. Nigdy nie miałem okazji dostać żadnego ostrzeżenia.

Opis Twojej osoby: Mam na imię Jakub. Od 4 lat interesuję się programowaniem. W wolnym czasie piszę strony, programy, oraz ofc. gram w gry ;p. Aktualnie tworzę serwer do Minecrafta, który pierwotnie miał należeć do @Invi, lecz zrezygnował On z niego i przekazał mi domenę.

Metody kontaktu:
- TS3
- Discord (kuvuś#3752)
- Mail: [email protected], [email protected]
- Oraz ofc. to forum

Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda?
- Tak
Dlaczego akurat ty?
- Przed dołączeniem @Libter do ekipy forum byłem moderatorem globalnym (no może trochę więcej niż moderatorem ;p), więc mam dosyć duże doświadczenie z obsługą MCP jak i ACP.
- Mam w planach zorganizowanie kilku konkursów na forum (za mojej poprzedniej kadencji planowałem kilka konkursów, lecz gdy zostałem wyrzucony z grona Administracji, przez zmiany, które zaistniały na forum, straciłem swoje zainteresowanie do tej strony).
- Napisałem również kilka bardzo przydatnych poradników, które na pewno znacznie ułatwiły życie użytkowników tego pięknego forum.

Na razie to tyle, liczę na pozytywny odzew administracji jak i użytkowników forum.
Pozdrawiam,
kuvuś.

Edytowane przez kuvuś
  • Lubię to! 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   (0 użytkowników)

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Główny

Główny

Wprowadź swoją nazwę

• Dodaj nową pozycję...